Home 2 liga

Informacje sportowe na stronie redaguje Ryszard Pater

Informacje o autorze

Ilość odsłon: 4857   Data publikacji:  2004-09-12

III Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówki w siatkówce - zakończony

Turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka zakończył się niezupełnie po myśli hajnowskich kibiców. Zdecydowany faworyt zawodów hajnowski Moderator zajął w nim drugie miejsce. W niedzielę rozegrał bardzo wyrównany mecz z Falkenberg KBK (Szwecja), który zakończył się rezultatem 3:2 dla drużyny Szwecji. Przez dwa pierwsze sety prowadził Falkenberg KBK, dwa drugie należały do hajnowskiej drużyny. I kiedy zwycięstwo naszych siatkarzy wydawało się bliskie, piąty decydujący set rozegrany został na korzyść gości.

W rezultacie wyniki Moderator - Falkenberg przedstawiały się następująco:

• I set 23:25

• II set 23:25

• III set 25:20

• IV set 25:21

• V set 8:15

Ostateczna punktacja w zawodach poświęconych pamięci trenera Mikołaja Wróblewskiego przedstawiała się następująco:

• I miejsce - Falkenberg KBK (Szwecja)

• II miejsce - Moderator Hajnówka

• III miejsce - WTS Warka

• IV miejsce - Fenix Volley Klub Mińsk (Białoruś)

• V miejsce - Moderator II Hajnówka

• VI miejsce - reprezentacja Niemiec Juniorów

Migawki z meczu finałowego Moderator Hajnówka - Falkenberg KBK (Szwecja)

Mimo dużego zainteresowania w Hajnówce grą Moderatora, publiczność turnieju nie była tak liczna jak zwykle. Być może spowodowane było to ceną biletów 10 zł. za dzień.

Zawody podsumował i wręczył nagrody Burmistrz Miasta Hajnówki Anatol Ochryciuk oraz żona trenera Mikołaja Wróblewskiego Irena Wróblewska, którego pamięci poświęcony był turniej.

Wręczenie pucharu i gratulacje zwycięzcy turnieju Falkenberg KBK (Szwecja)