Home

Rozgrywki II ligi w siatkówce sezonu 2003/2004

Od porażki rozpoczął II-ligowe występy zespół Moderatora. W Olsztynie AZS II wygrał z Moderatorem 3:1 (-21,23,16,19).

Sprawdziły się przewidywania, że AZS będzie groźny dla każdego. Grają w nim zawodnicy tworzący zaplecze dla jednego z kandydatów do tytułu mistrza Polski - PZU AZS-u Olsztyn. Część z nich w poprzednim sezonie zbierała także doświadczenia na parkietach serii B w zespole Wyższej Szkoły Policyjnej ze Szczytna.

AZS UWM II prowadzony przez trenera Józefa Kopaczela  zagrał w składzie: Habel, Główczyński, Alancewicz, Starzewski, Rybak, Kopaczel, Andrzejewski (l) oraz Skórski.

Moderator  pod wodzą Jacka Wesołowskiego zagrał w składzie:  Antoniuk, Aleksandrowicz, Iwaniuk, Babińczuk, Wesołowski, Cimochowski, Janiel (libero) oraz Kopyść, Prokopowicz, Kacperski, Gutowski.
Pierwszy i przez długi okres drugi set meczu nie zapowiadały porażki przyjezdnych.

-Po wygraniu pierwszego seta w  drugiej partii wygrywaliśmy 21:19, ale wtedy coś się zacięło, popełniliśmy głupie błędy i przegraliśmy-powiedział po meczu  Marek Antoniuk.
 - Gdybyśmy wygrali w Olsztynie drugiego seta, mecz byłby nasz. Myślę, że może nam pomóc pierwsza wygrana w sezonie. Liczę, że później będzie już tylko lepiej. Będziemy mocni dla wszystkich, tylko musimy się pozbierać.