Home


Najbliższe plany siatkarzy Moderatora

Siatkarze II-ligowego Moderatora rozpoczynają przygotowania do sezonu 2003/2004 na obozie w Tomaszowie Lubelskim. Będzie on trwał w okresie od 17 do 31 sierpnia. Z drużyną seniorów jadą również juniorzy.

W składzie zespołu są pewne zmiany. Bez uzgadniania z klubem na obóz z Avią Świdnik wyjechał Dariusz Jałoza. Niepewna jest też przyszłość Romana Tocha (powody osobiste).  Poza 3 zawodnikami z MDK Warszawa na obóz   pojedzie wychowanek SUKS Suwałki Rafał Cimochowski. Ma oferty GTPS Gorzów i Górnika Radlin ale wstępnie zdecydował się na Hajnówkę.

13 września rusza Puchar Polski. Na tym etapie grają zwycięzcy rozgrywek wojewódzkich, a więc m.in. Remex Wasilków oraz beniaminkowie drugich lig. Moderator do rozgrywek dołączy 20 września i pojedzie na mecz do zwycięzcy pary AZS AWF Biała Podlaska - MDK Warszawa. Na tym etapie grane jest tylko jedno spotkanie i zwycięzca awansuje dalej. Okazją do szlifowania formy będzie  międzynarodowy turniej siatkówki o Puchar Burmistrza Hajnówki, który zostanie rozegrany pod koniec września.

Ryszard Pater


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444