Home

Siatkówka                                                  Wyślij wiadomość    Wpisz się do księgi gości

Pierwszy wspólny występ na plaży  Darka i Łukasza Jałozów

W dniach 25-27.7.2003 r. na plaży w Ustroniu Morskim odbyły się kolejne eliminacje do MP w siatkówce plażowej. Pierwszy wspólny występ braci Jałozów przyniósł im awans do finałowej szesnastki. Aby wystąpić w dalszej części turnieju musieli pokonać nie byle kogo, bo reprezentantów Polski na Mistrzostwa Europy do lat 23-Wikę i Plińskiego 2:1. Niestety w głównym turnieju nasi zawodnicy grali bez wiary w swoje siły. Tymczasem w pojedynku z Parkitnym i Matusiakiem po zdecydowanej przegranej pierwszego seta, drugi set był wyrównany do stanu 18:18, kiedy przewagę zyskali rutynowani rywale. W ostatnim pojedynku b. doświadczeni zawodnicy Burzyński i Wyszyński wykorzystali zmęczenie młodszych rywali poprzednim pojedynkiem i wygrali 2:0.