Home

Siatkówka                                                  Wyślij wiadomość    Wpisz się do księgi gości

Juniorzy na plaży

Łukasz Jałoza, wychowanek trenera Romana Daniluka z ZS z DBJN w Hajnówce, reprezentujący obecnie drużynę mistrzów Polski MOS WOLA Warszawa osiąga spore sukcesy w siatkówce plażowej wraz z kolegą z drużyny Robertem Żuchowskim.
W czerwcu wygrali Mistrzostwa juniorów Mazowsza i zwyciężyli w Półfinale Mistrzostw Polski w Olsztynie. W najbliższym tygodniu wystartują w Darłówku w międzynarodowym turnieju o Puchar Bałtyku, a w połowie miesiąca na obiektach Gubina w gronie 16 par będą się ubiegać o Mistrzostwo Polski juniorów w siatkówce plażowej.

Łukasz Jałoza

W rozpoczętym dziś (wtorek - 8 lipca) turnieju o Puchar Bałtyku w Darłówku startuje 32 pary juniorów. Pogoda jest niekorzystna, gdyż wieje silny wiatr i jest zimno. Jałoza z Żuchowskim w pierwszym pojedynku pokonali parę z Rybnika tylko 2:1. Największy kłopot sprawiał im wiatr. Za to w drugim meczu wygrali 2:0 z parą łódzką. Ze względu na dużą ilość uczestników sety rozgrywane są do 15 punktów. Jutro dalszy ciąg turnieju, w którym zostało 16 par.