Home


Wyniki eliminacji do turnieju głównego.

W piątek rozpoczęły się eliminacje do turnieju głównego siatkówki plażowej. Wystartowały 34 pary, które walczyły o 8 miejsc w finale.
Ostatecznie awans uzyskały następujące pary:

  1. Iglewski, Więcek,

  2. Radajewski, Iglewski,

  3. Rzędzicki, Hałabuda,

  4. Lach, Łyczko,

  5. Baniak, Zagaja,

  6. Tarnowicz, Głogowski,

  7. Rudnicki, Pastuszak,

  8. zwycięzcy meczu Ronkin, Kuslakow – Włodarczyk, Smoleński.


Grają pary: Iwaniuk/Antoniuk (Hajnówka) i Radajewski/Iglewski

Pary, w których występowali zawodnicy rodem z Hajnówki nie odegrały znaczącej roli w eliminacjach. A. Iwaniuk i P. Antoniuk przegrali pierwszy mecz z Radajewskim i Iglewskim. D. Saczko i J. Lech po zwycięstwie z Krawczykiem i Kucharskim przegrali po zaciętym pojedynku z rutyniarzami ze Świdnika – Rzędzickim i Hałabudą. Ł. Jałoza i Z. Bartman przegrali z Baniakiem i Zagają. T. Dynkowski i Ostrowski przegrali z Tarnowiczem i Głogowskim. A. Kopyść i Józefowicz po zwycięstwie nad parą Żabiński, Jakubiak przegrali następnie ze Szczytowiczem i Sznicerem. I tylko ta para zwycięzców nie awansowała do turnieju głównego.
Mecze rozgrywano w innym niż dotychczas miejscu, tuż obok budowanego amfiteatru. Przygotowane trybuny bez problemu pomieściły widzów obserwujących hajnowski turniej. Ze względu na dużą ilość drużyn mecze ostatnie mecze rozgrywano po zachodzie słońca, gdy piłka była mało widoczna.
Jutro dalszy ciąg turnieju. Pierwsza ósemka zdołała przeprowadzić krótki trening. Ubiegłoroczni zwycięzcy Pliński, Lisiecki utworzyli nowe pary ale wystąpi tylko para Lisiecki-Sokołowski rozstawiona z nr 3. Faworytami są Matusiak i Krymarys.

RP
 


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444