Home


Sukcesy Łukasza Jałozy

W dniu dzisiejszym (29 kwietnia) 19. urodziny obchodzi kapitan drużyny MKS MOS Wola Warszawa, wychowanek MKS Hajnówka Łukasz Jałoza. Obecny sezon jest b. dla niego udany. Drużyna, w której jest kapitanem obroniła zdobyte w ubiegłym roku mistrzostwo Polski juniorów. Łukasz znalazł się w szerokiej kadrze Polski juniorów, a od soboty będzie brał udział w międzynarodowym turnieju juniorów w Miliczu z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej. Sezon plażowy również zapowiada się dla niego b. ciekawie, gdyż ma szansę zagrać w parze ze Zbigniewem Bartmanem a w przypadku dobrych występów może wziąć udział w Mistrzostwach Europy.
Z okazji urodzin życzę zdania matury i egzaminów na wyższą uczelnię oraz pomyślnych występów w reprezentacji Polski juniorów i .... w drużynie Moderatora w rozgrywkach Serii B.


MKS MOS Wola Warszawa-Mistrz Polski Juniorów w sezonie 2003/2004
Łukasz JAŁOZA-kapitan (10), Bartek GAWRYSZEWSKI, Robert KOZŁOWSKI, Zbigniew BARTMAN, Grzegorz ŁOMACZ, Kamil MAZOWIECKI, Tomasz DRZYZGA, Waldemar ŚWIRYDOWICZ, Dominik WÓJCICKI, Jakub PIETRASIK, Kamil SKRZYPKOWSKI, Bartek PASZAK, Michał KORDACZUK.
Trener I : Krzysztof FELCZAK, trener II : Witold JĘDRZEJCZYK
 

Ryszard Pater


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444