Home

   
Jarosław Leszczyński kolejnym kandydatem do V Plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów Ziemi Hajnowskiej 2003 r.

W dniach 5-7 grudnia w Spale rozegrany został  III Ogólnopolski Turniej Amatorów w Tenisie Stołowym o Puchar Przewodniczącego OPZZ. Uczestniczyło w nim 90 zawodniczek i zawodników z całej Polski, a także reprezentacja Federacji Sportu Amatorskiego z Francji. Po raz trzeci  z rzędu najlepszymi w klasyfikacji drużynowej  (dwóch panów i jedna pani) okazali się reprezentanci województwa podlaskiego, którzy zajęli pierwsze miejsce razem z zespołem łódzkim. W turnieju indywidualnym Jarosław Leszczyński (BPH PBK S.A. Oddział w Hajnówce) zajął drugie miejsce przegrywając z byłym zawodnikiem pierwszoligowym Markiem Stępniem z Łodzi. Trzeci był Jan Sawoniuk (Wodociągi Białystok). W turnieju kobiet Anna Kurczewska (Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sokółce) zajęła czwarte miejsce. Wymieniona trójka wchodziła w skład reprezentacji Podlasia.

Do najważniejszych osiągnięć Jarosława Leszczyńskiego  w 2003 r. należy zaliczyć  wygranie Otwartych  Mistrzostw Siedlec o Puchar Prezydenta Miasta, występy w drużynie Wodociągów Białystok-zwycięzcy  drużynowych  Amatorskich   Mistrzostwa Podlasia w tenisie stołowym pod auspicjami Towarzystwa Sportowegi Genticus i Kuriera Porannego  oraz zajęcie  5 miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Banków w drużynie BPH PBK  Warszawa w tenisie ziemnym rozegranych  w czerwcu w Warszawie.

Jarosława Leszczyńskiego dopisujemy do listy kandydatów V Plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów 2003 r. Ziemi Hajnowskiej.

   

Na zdjęciach:  J. Leszczyński na Stadionie  Polonii w Warszawie podczas MP Banków w tenisie ziemnym w 1995 r.,  w czasie MW Weteranów w tenisie stołowym  w Grajewie w 1999 r. oraz w sali gimnastycznej SP5 w Memoriale Bogdana Lewczuka.

RP


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444