Home

Hajnówka - piłka nożna                                        Wyślij wiadomość    Wpisz się do księgi gości

Mecz piłki nożnej
OSiR-Puszcza i Krypnianka Krypno

Sobotni (26-04-2003 r.) mecz A klasy pomiędzy OSiR-Puszcza i Krypnianka-Krypno nie skończył się pomyślnie dla Hajnowian. Zostali pokonani 5:2.

Spotkanie rozpoczęło się pechowo ponieważ prawdopodobnie przełożenie meczu z niedzieli na sobotę spowodowało nie dojechanie sędziów. Organizatorzy z hajnowskiego OSiR-u stanęli jednak na wysokości zadania i zorganizowali własną obsługę sędziowską.
Pierwsza połowa meczu przebiegła pomyślnie dla gospodarzy, ponieważ prowadzili 1:0. W drugiej połowie zwiększyli przewagę do 2:0. Drużyna Hajnówki walczyła w osłabionym składzie, gdyż zbliżające się Święta Wielkanocne (prawosławne) prawdopodobnie zatrzymały zawodników przy innych obowiązkach.

Radość Hajnowian po osiągnięciu przewagi 2:0

Bramki strzelili:

• Maciej Tomaszewski 30'

• Adam Iwaniuk 52'

Zapewne podobną przyczynę miała słaba frekwencja kibiców.

Przybyli tylko nieliczni stali kibice Puszczy Hajnówka

Niestety zawodnicy z Krypna w błyskawicznym tempie nadrobili stratę z nawiązką i zakończyli mecz z wynikiem 5:2. Była to już druga tak wysoka porażka Hajnowian z tą drużyną. Jesienne spotkanie ubiegłego roku zakończyło się przegraną 6:1.

Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1