|
Ilość odsłon:
if(file_exists("counter.n"))
{
$file=fopen("counter.n","r");
$ile=fgets($file, 100);
fclose($file);
if ($ile===false) {exit;}
$ile++;
}
else $ile=1;
$file=fopen("counter.n", "w");
fwrite($file,$ile, 100);
fclose($file);
echo($ile);
?>
Data publikacji:
2005-02-20 |
|
Sukces Oldboyi
Dużym sukcesem drużyny piłkarskiej Oldboyi zakończył się wyjazd na Międzywojewódzki Halowy Turniej do Łomży w dn. 05.02.2005 r.
W
doborowej stawce zajęli II miejsce ulegając tylko zwycięzcom Polonii
Warszawa 1:3, a pokonując między innymi ŁKS Łomżę 3:1, Wersal
Podlaski Białystok 2:0, Oldboyi Węgorzewo 3:1. W hajnowskiej
drużynie zagrali: Jerzy Nowik, Stanisław Szlifarski, Konstanty
German, Wiesław Stawarz, Andrzej Skiepko, Andrzej Koszelewski,
Wojciech Tomaszewski, Jerzy Moroz, Mirosław Markiewicz i Tadeusz
Karanos. Bramki strzelili: Andrzej Skiepko, Mirosław Markiewicz i
Jerzy Nowik
Organizatorzy łomżyńskiego turnieju stanęli na wysokości
zadania i bardzo starannie przygotowali rozgrywki oraz kończące
zawody imprezy towarzyszące. Nasi zawodnicy będąc jednocześnie
wiernymi kibicami drużyny Moderator, nie skorzystali w pełni z
wystawnego bankietu, tylko czym prędzej powrócili do Hajnówki na
kolejny mecz hajnowskich siatkarzy.
Gratulujemy sukcesu na turnieju !
Kolejny turniej zostanie rozegrany w
Hajnówce w Szkole Podstawowej Nr 6 w dniu 19.02.2005 r. o godz.
10.00.
Serdecznie zapraszamy
Urząd Miasta Hajnówka 17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444
|