Home

Ilość odsłon: 4047   Data publikacji:  2004-07-20

    

Podlaska Klasa Okregowa - sezon 2004/2005

Piłkarze OSIRU rozpoczęli przygotowania do rozpoczynającego się 8 sierpnia sezonu. Po dwóch treningach w niedzielę tj. 18.07 br. rozegrali pierwszy z zaplanowanych trzech sparingów.
Pierwszym rywalem był IV ligowy Kolejarz Czeremcha. I tu po doskonałej grze hajnowian pokonaliśmy czwartoligowców 2:1 (1:1). Wynik naprawdę mógł być wyższy niestety "miejscowy sędzia" na to nie pozwolił, bo jak można np. nie "gwizdnąć" ewidentnej "ręki" na polu karnym, a bramka która padła dla gospodarzy była bramką po dwumetrowym spalonym. Wiem iż to tylko sparing, ale jak sędziujemy uczciwie to dla obu stron.
Oczywiście nasi napastnicy też nie grzeszyli 100 % skutecznością, ale trzeba im to wybaczyć - aby tak w każdym meczu  (-;  .
Bramki dla OSIRU strzelili: Dariusz Drywulski i Mariusz Banasiuk. 
Zapraszamy wszystkich kibiców na następną niedzielę na mecz sparingowy z Iskrą Narew (rywal z ligi okręgowej, więc zapewne będzie bardzo ciekawe widowisko).
Poniżej zamieszczam również terminarz rozgrywek Ligi okręgowej wraz z tabelą (oczywiście wyniki będą systematycznie aktualizowane po każdym meczu).

 
 Kolejka 1 - 7-8 sierpnia
OSiR Puszcza Hajnówka - Włókniarz Białystok  
Magnat Juchnowiec - LZS Narewka  
Znicz Radziłów - Promień Mońki  
Gieret Giby - Hetman Tykocin  
Polonia Raczki - Wissa Szczuczyn  
Skra Czarna Białostocka - Iskra Narew  
Rudnia Zabłudów - UG Krynki  
ŁKS II Łomża - Orzeł Kolno  

 

 Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
Orzeł Kolno - OSiR Puszcza Hajnówka  
UG Krynki - ŁKS II Łomża  
Iskra Narew - Rudnia Zabłudów  
Wissa Szczuczyn - Skra Czarna Białostocka  
Hetman Tykocin - Polonia Raczki  
Promień Mońki - Gieret Giby  
LZS Narewka - Znicz Radziłów  
Włókniarz Białystok - Magnat Juchnowiec  

 

 Kolejka 3 - 21-22 sierpnia
OSiR Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec  
Znicz Radziłów - Włókniarz Białystok  
Gieret Giby - LZS Narewka  
Polonia Raczki - Promień Mońki  
Skra Czarna Białostocka - Hetman Tykocin  
Rudnia Zabłudów - Wissa Szczuczyn  
ŁKS II Łomża - Iskra Narew  
Orzeł Kolno - UG Krynki  

 

 Kolejka 4 - 25 sierpnia
UG Krynki - OSiR Puszcza Hajnówka  
Iskra Narew - Orzeł Kolno  
Wissa Szczuczyn - ŁKS II Łomża  
Hetman Tykocin - Rudnia Zabłudów  
Promień Mońki - Skra Czarna Białostocka  
LZS Narewka - Polonia Raczki  
Włókniarz Białystok - Gieret Giby  
Magnat Juchnowiec - Znicz Radziłów  

 

 Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
OSiR Puszcza Hajnówka - Znicz Radziłów  
Gieret Giby - Magnat Juchnowiec  
Polonia Raczki - Włókniarz Białystok  
Skra Czarna Białostocka - LZS Narewka  
Rudnia Zabłudów - Promień Mońki  
ŁKS II Łomża - Hetman Tykocin  
Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn  
UG Krynki - Iskra Narew  

 

 Kolejka 6 - 4-5 września
Wissa Szczuczyn - UG Krynki  
Hetman Tykocin - Orzeł Kolno  
Promień Mońki - ŁKS II Łomża  
LZS Narewka - Rudnia Zabłudów  
Włókniarz Białystok - Skra Czarna Białostocka  
Magnat Juchnowiec - Polonia Raczki  
Znicz Radziłów - Gieret Giby  
OSiR Puszcza Hajnówka - Iskra Narew  

 

 Kolejka 7 - 11-12 września
Polonia Raczki - Znicz Radziłów  
Skra Czarna Białostocka - Magnat Juchnowiec  
Rudnia Zabłudów - Włókniarz Białystok  
ŁKS II Łomża - LZS Narewka  
Orzeł Kolno - Promień Mońki  
UG Krynki - Hetman Tykocin  
Iskra Narew - Wissa Szczuczyn  
Gieret Giby - OSiR Puszcza Hajnówka  

 

 Kolejka 8 - 18-19 września
Hetman Tykocin - Iskra Narew  
Promień Mońki - UG Krynki  
LZS Narewka - Orzeł Kolno  
Włókniarz Białystok - ŁKS II Łomża  
Magnat Juchnowiec - Rudnia Zabłudów  
Znicz Radziłów - Skra Czarna Białostocka  
Gieret Giby - Polonia Raczki  
OSiR Puszcza Hajnówka - Wissa Szczuczyn  

 

 Kolejka 9 - 25-26 września
Skra Czarna Białostocka - Gieret Giby  
Rudnia Zabłudów - Znicz Radziłów  
ŁKS II Łomża - Magnat Juchnowiec  
Orzeł Kolno - Włókniarz Białystok  
UG Krynki - LZS Narewka  
Iskra Narew - Promień Mońki  
Wissa Szczuczyn - Hetman Tykocin  
Polonia Raczki - OSiR Puszcza Hajnówka  

 

 Kolejka 10 - 2-3 października
Promień Mońki - Wissa Szczuczyn  
LZS Narewka - Iskra Narew  
Włókniarz Białystok - UG Krynki  
Magnat Juchnowiec - Orzeł Kolno  
Znicz Radziłów - ŁKS II Łomża  
Gieret Giby - Rudnia Zabłudów  
Polonia Raczki - Skra Czarna Białostocka  
OSiR Puszcza Hajnówka - Hetman Tykocin  

 

 Kolejka 11 - 9-10 października
Rudnia Zabłudów - Polonia Raczki  
ŁKS II Łomża - Gieret Giby  
Orzeł Kolno - Znicz Radziłów  
UG Krynki - Magnat Juchnowiec  
Iskra Narew - Włókniarz Białystok  
Wissa Szczuczyn - LZS Narewka  
Hetman Tykocin - Promień Mońki  
Skra Czarna Białostocka - OSiR Puszcza Hajnówka  

 

 Kolejka 12 - 16-17 października
LZS Narewka - Hetman Tykocin  
Włókniarz Białystok - Wissa Szczuczyn  
Magnat Juchnowiec - Iskra Narew  
Znicz Radziłów - UG Krynki  
Gieret Giby - Orzeł Kolno  
Polonia Raczki - ŁKS II Łomża  
Skra Czarna Białostocka - Rudnia Zabłudów  
OSiR Puszcza Hajnówka - Promień Mońki  

 

 Kolejka 13 - 23-24 października
ŁKS II Łomża - Skra Czarna Białostocka  
Orzeł Kolno - Polonia Raczki  
UG Krynki - Gieret Giby  
Iskra Narew - Znicz Radziłów  
Wissa Szczuczyn - Magnat Juchnowiec  
Hetman Tykocin - Włókniarz Białystok  
Promień Mońki - LZS Narewka  
Rudnia Zabłudów - OSiR Puszcza Hajnówka  

 

 Kolejka 14 - 30-31 października
Włókniarz Białystok - Promień Mońki  
Magnat Juchnowiec - Hetman Tykocin  
Znicz Radziłów - Wissa Szczuczyn  
Gieret Giby - Iskra Narew  
Polonia Raczki - UG Krynki  
Skra Czarna Białostocka - Orzeł Kolno  
Rudnia Zabłudów - ŁKS II Łomża  
OSiR Puszcza Hajnówka - LZS Narewka  

 

 Kolejka 15 - 6-7 listopada
Orzeł Kolno - Rudnia Zabłudów  
UG Krynki - Skra Czarna Białostocka  
Iskra Narew - Polonia Raczki  
Wissa Szczuczyn - Gieret Giby  
Hetman Tykocin - Znicz Radziłów  
Promień Mońki - Magnat Juchnowiec  
LZS Narewka - Włókniarz Białystok  
ŁKS II Łomża - OSiR Puszcza Hajnówka  

 

 Kolejka 16
Włókniarz Białystok - OSiR Puszcza Hajnówka  
LZS Narewka - Magnat Juchnowiec  
Promień Mońki - Znicz Radziłów  
Hetman Tykocin - Gieret Giby  
Wissa Szczuczyn - Polonia Raczki  
Iskra Narew - Skra Czarna Białostocka  
UG Krynki - Rudnia Zabłudów  
Orzeł Kolno - ŁKS II Łomża  

 

 Kolejka 17
OSiR Puszcza Hajnówka - Orzeł Kolno  
ŁKS II Łomża - UG Krynki  
Rudnia Zabłudów - Iskra Narew  
Skra Czarna Białostocka - Wissa Szczuczyn  
Polonia Raczki - Hetman Tykocin  
Gieret Giby - Promień Mońki  
Znicz Radziłów - LZS Narewka  
Magnat Juchnowiec - Włókniarz Białystok  

 

 Kolejka 18
Magnat Juchnowiec - OSiR Puszcza Hajnówka  
Włókniarz Białystok - Znicz Radziłów  
LZS Narewka - Gieret Giby  
Promień Mońki - Polonia Raczki  
Hetman Tykocin - Skra Czarna Białostocka  
Wissa Szczuczyn - Rudnia Zabłudów  
Iskra Narew - ŁKS II Łomża  
UG Krynki - Orzeł Kolno  

 

 Kolejka 19
OSiR Puszcza Hajnówka - UG Krynki  
Orzeł Kolno - Iskra Narew  
ŁKS II Łomża - Wissa Szczuczyn  
Rudnia Zabłudów - Hetman Tykocin  
Skra Czarna Białostocka - Promień Mońki  
Polonia Raczki - LZS Narewka  
Gieret Giby - Włókniarz Białystok  
Znicz Radziłów - Magnat Juchnowiec  

 

 Kolejka 20
Znicz Radziłów - OSiR Puszcza Hajnówka  
Magnat Juchnowiec - Gieret Giby  
Włókniarz Białystok - Polonia Raczki  
LZS Narewka - Skra Czarna Białostocka  
Promień Mońki - Rudnia Zabłudów  
Hetman Tykocin - ŁKS II Łomża  
Wissa Szczuczyn - Orzeł Kolno  
Iskra Narew - UG Krynki  

 

 Kolejka 21
Iskra Narew - OSiR Puszcza Hajnówka  
UG Krynki - Wissa Szczuczyn  
Orzeł Kolno - Hetman Tykocin  
ŁKS II Łomża - Promień Mońki  
Rudnia Zabłudów - LZS Narewka  
Skra Czarna Białostocka - Włókniarz Białystok  
Polonia Raczki - Magnat Juchnowiec  
Gieret Giby - Znicz Radziłów  

 

 Kolejka 22
OSiR Puszcza Hajnówka - Gieret Giby  
Znicz Radziłów - Polonia Raczki  
Magnat Juchnowiec - Skra Czarna Białostocka  
Włókniarz Białystok - Rudnia Zabłudów  
LZS Narewka - ŁKS II Łomża  
Promień Mońki - Orzeł Kolno  
Hetman Tykocin - UG Krynki  
Wissa Szczuczyn - Iskra Narew  

 

 Kolejka 23
Wissa Szczuczyn - OSiR Puszcza Hajnówka  
Iskra Narew - Hetman Tykocin  
UG Krynki - Promień Mońki  
Orzeł Kolno - LZS Narewka  
ŁKS II Łomża - Włókniarz Białystok  
Rudnia Zabłudów - Magnat Juchnowiec  
Skra Czarna Białostocka - Znicz Radziłów  
Polonia Raczki - Gieret Giby  

 

 Kolejka 24
OSiR Puszcza Hajnówka - Polonia Raczki  
Gieret Giby - Skra Czarna Białostocka  
Znicz Radziłów - Rudnia Zabłudów  
Magnat Juchnowiec - ŁKS II Łomża  
Włókniarz Białystok - Orzeł Kolno  
LZS Narewka - UG Krynki  
Promień Mońki - Iskra Narew  
Hetman Tykocin - Wissa Szczuczyn  

 

 Kolejka 25
Hetman Tykocin - OSiR Puszcza Hajnówka  
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki  
Iskra Narew - LZS Narewka  
UG Krynki - Włókniarz Białystok  
Orzeł Kolno - Magnat Juchnowiec  
ŁKS II Łomża - Znicz Radziłów  
Rudnia Zabłudów - Gieret Giby  
Skra Czarna Białostocka - Polonia Raczki  

 

 Kolejka 26
OSiR Puszcza Hajnówka - Skra Czarna Białostocka  
Polonia Raczki - Rudnia Zabłudów  
Gieret Giby - ŁKS II Łomża  
Znicz Radziłów - Orzeł Kolno  
Magnat Juchnowiec - UG Krynki  
Włókniarz Białystok - Iskra Narew  
LZS Narewka - Wissa Szczuczyn  
Promień Mońki - Hetman Tykocin  

 

 Kolejka 27
Promień Mońki - OSiR Puszcza Hajnówka  
Hetman Tykocin - LZS Narewka  
Wissa Szczuczyn - Włókniarz Białystok  
Iskra Narew - Magnat Juchnowiec  
UG Krynki - Znicz Radziłów  
Orzeł Kolno - Gieret Giby  
ŁKS II Łomża - Polonia Raczki  
Rudnia Zabłudów - Skra Czarna Białostocka  

 

 Kolejka 28
OSiR Puszcza Hajnówka - Rudnia Zabłudów  
Skra Czarna Białostocka - ŁKS II Łomża  
Polonia Raczki - Orzeł Kolno  
Gieret Giby - UG Krynki  
Znicz Radziłów - Iskra Narew  
Magnat Juchnowiec - Wissa Szczuczyn  
Włókniarz Białystok - Hetman Tykocin  
LZS Narewka - Promień Mońki  

 

 Kolejka 29
LZS Narewka - OSiR Puszcza Hajnówka  
Promień Mońki - Włókniarz Białystok  
Hetman Tykocin - Magnat Juchnowiec  
Wissa Szczuczyn - Znicz Radziłów  
Iskra Narew - Gieret Giby  
UG Krynki - Polonia Raczki  
Orzeł Kolno - Skra Czarna Białostocka  
ŁKS II Łomża - Rudnia Zabłudów  

 

 Kolejka 30
OSiR Puszcza Hajnówka - ŁKS II Łomża  
Rudnia Zabłudów - Orzeł Kolno  
Skra Czarna Białostocka - UG Krynki  
Polonia Raczki - Iskra Narew  
Gieret Giby - Wissa Szczuczyn  
Znicz Radziłów - Hetman Tykocin  
Magnat Juchnowiec - Promień Mońki  
Włókniarz Białystok - LZS Narewka

d.d.

 


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444