Home

Ilość odsłon: 3955   Data publikacji:  2004-10-28

 
KLASA OKRĘGOWA

13. kolejka: Wissa Szczuczyn - Magnat Juchnowiec 3:0 (1:0): Piwko (35.), Sadowski (55.), Łapiński (62.); Hetman Tykocin - Włókniarz Białystok 6:1 (2:0): Wołpiuk (5.), Kutaszewicz (18.), Jakubik (58. i 73.), Spychała (60.), Kołaczek (75.) - Kondrusik (78.); Promień Mońki - LZS Narewka 3:0 (0:0): Wrutniak (75.), Matela (80.), Kiszło (85.); Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka 1:0 (0:0): Bidelski (72.); Dąb Dąbrowa Białostocka - Skra Czarna Białostocka 6:1 (4:1): Biziuk (5.), Orpik (20. i 41.), Biskup (24. i 52.), Witek (85.) - Hołownia (80.); Urząd Gminy Krynki - Gieret Giby 5:3 (4:2): Palacz (8. - karny i 24.), Gejdel (40. i 55.), Doroszkiewicz (43.) - Czeropski (11.), Dapkun (20.), Żyliński (60.); Iskra Narew - Znicz Radziłów 4:1 (1:1): Szymiel (3.), Węcko (48. - karny), Horodeński (52.), Pawełko (83.) - Kowalski (40.). Mecz Orzeł Kolno - Polonia Raczki został przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2:0 dla Orła.

TABELA

1. Wissa
13
35
52:7
2. Hetman
13
31
40:18
3. Rudnia
13
27
31:19
4. Iskra
13
25
26:16
5. Promień
13
23
29:20
6. Orzeł
11
22
33:14
7. Znicz
12
20
32:27
8. Magnat
13
20
34:31
9. Dąb
13
18
41:32
10. Gieret
13
17
32:36
11. Włókniarz
13
16
23:31
12. Krynki
13
12
19:40
13. Hajnówka
13
8
20:31
14. Skra
13
7
11:38
15. Polonia
12
5
15:28
16. Narewka
13
3
4:54

Dwie najlepsze drużyny awansują do IV ligi; do Klasy A spadną co najmniej dwa ostatnie zespoły.

KLASA A

11. kolejka: Gryf Gródek - Narew Choroszcz 2:3; Tur II Bielsk Podlaski - Skra Wizna 4:1; LZS Kleosin - Biebrza Goniądz 2:6; Orzeł Szołajdy - KS Wasilków 1:1; Pogranicze Kuźnica Białostocka - KS Michałowo 4:5; Orlęta Czyżew - Sparta Szepietowo 5:0; Forty Piątnica - Rospuda Filipów 1:2.

TABELA

1. Michałowo
11
25
31:21
2. Wasilków
11
21
33:20
3. Rospuda
11
19
24:19
4. Forty
11
19
27:19
5. Biebrza
10
18
30:21
6. Skra Wizna
11
16
24:22
7. Orlęta
11
16
28:31
8. Narew
11
15
27:37
9. Tur II
10
15
26:21
10. Orzeł Szołajdy
11
14
27:33
11. Pogranicze
11
13
30:26
12. Sparta
11
11
24:32
13. Gryf Gródek
11
9
22:35
14. LZS Kleosin
11
7
19:35

Do Klasy Okręgowej awansują dwa najlepsze zespoły, z kolei do Klasy B spadną co najmniej dwie ostatnie drużyny.

KLASA B

10. kolejka. Grupa 1.: Znicz Suraż - KS Uhowo 4:2; Orkan Poświętne - GKP Orla 1:4; Sudovia Szudziałowo - Żubr Białowieża 1:1; Bobry Barszczewo - Łojki Siemiatycze 12:2. Pionier Brańsk i Orzeł Kleszczele pauzowały.

TABELA

1. Bobry
8
19
44:9
2. Uhowo
9
19
38:10
3. GKP Orla
8
18
29:21
4. Orkan
8
18
22:20
5. Pionier
8
12
20:20
6. Sudovia
9
10
19:26
7. Znicz
8
9
19:22
8. Żubr
8
8
17:33
9. Kleszczele
8
6
12:22
10. Łojki
8
1
10:47

Do Klasy A awansuje tylko jedna drużyna.

Źródło: www.gazeta.pl


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444