Home

Ilość odsłon: 3870   Data publikacji:  2004-09-05

OSiR Puszcz Hajnówka - Iskra Narew 3:3

W końcu OSIR zdobył swój pierwszy punkt w lidze okręgowej, mam nadzieję, iż już teraz będzie tylko lepiej.
Zremisowaliśmy 3:3 z Iskrą Narew. Niestety głównymi bohaterami spotkania nie byli zawodnicy lecz sędzia główny, który wręcz fatalnie wykonywał swoją pracę.
Pierwszą bramkę już w 5 minucie spotkania strzelił z rzutu karnego Mariusz Banasiuk. Rywale zdołali w ostatnich minutach pierwszej połowy wyrównać na 1:1 (oczywiście po błędzie sędziego, który niesłusznie przyznał rzut karny dla Narwi) .
Druga połowa również zaczęła się dla nas dobrze. W 50 minucie Dariusz Drywulski strzelił bramkę dającą prowadzenie 2:1. Niestety następnie ponownie popis "sędziowania" dał główny arbiter spotkania, uznając bramkę która padła po ewidentnym faulu na naszym obrońcy, a następnie po kilku minutach znów popełnił błąd dając czerwoną kartkę Mariuszowi Banasiukowi. I te osłabienie skropulatnie wykorzystali nasi rywale strzelając dwa gole i wychodząc na prowadzenie 3:2. Na szczęście OSIR posiada w swoich szeregach grającego trenera tj. Eugeniusza Krawczuka który w 88 min meczu pięknym uderzeniem głową wyrównał stan spotkania. W ostatnich sekundach mogło być nawet 4:3 dla OSIRU niestety zabrakło troche szczęścia (-;