Home

Ilość odsłon: 4119   Data publikacji:  2004-08-08

Piłkarze OSIRU rozpoczęli sezon od meczu z Włókniarzem Białystok

Piłkarze OSIRU rozpoczęli sezon od meczu z Włókniarzem Białystok. Niestety ulegli 2:1 (0:0).
Trudno powiedzieć coś więcej na temat gry naszego zespołu, była to gra trochę chaotyczna, z dużą ilością błędów i wręcz ogromną nie skutecznością pod bramką przeciwnika. Przy wyniku 1:1 mogliśmy strzelić drugą bramkę niestety nie potrafiliśmy tego zrobić z najbliższej odległości. Goście wykorzystali bezlitośnie błąd naszej obrony i w 83 minucie było już 2:1. W ostatnich sekundach  mógł być remis niestety Mariusz Golonko nie fortunnie uderzył piłkę która ominęła pustą bramkę rywali.
Bramki dla Włókniarza padły w w 62 i 83 minucie, OSIR - 67 min (Mariusz Banasiuk).
Za tydzień czeka nas mecz z drużyną z Kolna, mam nadzieję iż tam będzie zdecydowanie lepiej.