Home

Ilość odsłon: 3794   Data publikacji:  2007-10-08

  Czwarty miting

 

Na stadionie OSiR-u w Hajnówce, 4.10.2007 r. przy ładnej jesiennej pogodzie odbył się czwarty miting lekkoatletyczny.

Po tym spotkaniu najlepsze rezultaty osiągnęli:

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Dudar Magda

9,21s

SP 6

13.09.2007

II

Boszko Paulina

9.80s

j.w.

13.09.2007

III

Tyszko Paulina

9.81s

j.w.

27.09.2007

IV

Kardasz Karolina

9.87s

j.w.

13.09.2007

V

Mocarska Kinga

9.90s

j.w.

20.09.2007

VI

Pietroczuk Agata

10.16s

J,w.

20.09.2007

VII

Fiedoruk Ilona

10.16s

j.w.

27.09.2007

VIII

Golonko Marta

10.64s

j.w.

20.07.2007

IX

Karbowska Magdalena

10.84s

j.w.

20.09.2007

X

Szymaniuk Daria

10.97s

10.88s

j.w.

13.09.2007

27.09.2007

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

8.86s

8.8s

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

II

Mańkowski Patryk

9.8s

9.6s

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

III

Wasilewicz Dorian

9.9s

SP 5

  4.10.2007

IV

Pytko Kamil

10.2s

SP 5

  4.10.2007

V

Turowski Tomasz

10.49s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

VI

Czurak Sebastian

10.90s

j.w.

13.09.2007

VII

Langa Adam

11.0s

SP 6

  4.10.2007

VIII

Sielicki Mateusz

11.7s

SP 5

  4.10.2007

W biegu na 100m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jwaniuk Małgorzata

14.78s

14.95s

PG z DNJB

27.09.2007 

 4.10.2007      

II

Pietryczuk Marta

15.35s

j.w.

27.09.2007

III

Janowska Marta

15.87s

15.8s

j.w.

27.09.2007

  4.10.2007

IV

Tuszyńska Renata

15.8s

j.w.

  4.10.2007

V

Socha Natalia

17.94s

j.w.

27.09.2007

VI

Oksentowicz Wiktoria

18.37s

j.w.

27.09.2007

W biegu na 100m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Kisielewski Kamil

13.65s

PG  nr 2

13.09.2007

II

Sacharczuk Piotr

14.19s

14.16s

PG nr 1

27.09.2007

  4.10.2007

III

Grygoruk Adrian

14,3

PG nr 1

  4.10.2007

IV

Nikołajuk Dawid

14.6s

PG nr 2

20.09.2007

V

Śląski Piotr

16.5s

16.48s

PG nr 3

20.09.2007

27.09.2007

W biegu na 100m szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jakimiuk Dominika

15,5s

I LO

 4.10.2007      

W biegu na 100m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Birycki Rafał

12.26s

I LO

20.09.2007

II

Owerczuk Piotr

12.32s

LO z DNJB

13.09.2007

III

Czernuszyc Jacek

12.86s

I LO

27.09.2007

IV

Janowski Karol

12.9s

I LO

  4.10.2007

V

Lewczuk Tomasz

12.97s

I LO

20.09.2007

VI

Stankowski Paweł

13.2s

I LO

  4.10.2007

VII

Filipiuk Andrzej

 

13.43s

13.14s

I LO

13.09.2007

20.09.2007

VIII

Nowicki Mateusz

13.46s

LO z DNJB

13.09.2007

IX

Sulima Kamil

13.54s

I LO

20.09.2007

X

Biarda Paweł

13.80s

I LO

13.09.2007

XI

Kułaj Adrian

13.82s

I LO

27.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Fiedoruk Diana

32,41

Zaspół Szkół nr 3

20.09.2007

II

Jurczuk Joanna

32.41

j.w.

20.09.2007

III

Trofimiuk Jolanta

33.40s

32.46s

j.w.

13.09.2007

27.09.2007

IV

Romańczuk Natalia

32.94s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

V

Tyszko Paulina

35.66s

35.14s

j.w.

13.09.2007

20.09.2007

VI

Szymaniuk Paulina

35.63

j.w.

20.09.2007

VII

Rakowska Ewelina

33.16s

j.w.

20.09.2007

VIII

Cieślik Daria

36.92s

j.w.

13.09.2007

IX

Pietroczuk Agata

37.51s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

31.19s

SP 5

27.09.2007

II

Mańkowski Patryk

33.55s

SP 5

27.09.2007

III

Kopański Karol

37.33

SP 2

20.09.2007

IV

Turowski Tomasz

38.67s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

V

Pawluczuk Pawel

39.31

SP 2

20.09.2007

VI

Czurak Sebastian

41.55s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Marczuk Julita

54.37s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

II

Romańczuk Natalia

54.65s

j.w.

13.09.2007

III

Socha Natalia

1.07.24

PG z DNJB

27.09.2007

IV

Oksentowicz Wiktoria

1.09.78

PG z DNJB

27.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Sacharczuk Piotr

49.74s

48.5s

PG 1

27.09.2007

  4.10.2007

W biegu na 400m szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Ostrowska Katarzyna

1.13.83

I LO

27.09.2007

II

Omieljaniuk Emila

1.34.15

I LO

27.09.2007

W biegu na 400m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Birycki Rafał

58.54s

I LO

20.09.2007

II

Filipiuk Andrzej

65.46s

60.86s

59.01s

I LO

13.09.2007

20.09.2007

27.09.2007

III

Czarnuszyc Jacek

63.19 s

I LO

13.09.2007

IV

Stankowski Paweł

65.43

I LO

  4.10.2007

V

Biarda Paweł

65.95s

I LO

13.09.2007

VI

Jankowski Karol

66.22s

I LO

  4.10.2007

VII

Nowicki Mateusz

71.15s

LO z DNJB

  4.10.2007

W skoku w dal szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Romańczuk Natalia

3.77 m

SP 6

  4.10.2007

II

Dudar Magda

3.69 m

3.74 m

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

  4.10.2007

III

Kardasz Karolina

3.62 m

j.w.

13.09.2007

IV

Antoniuk Ania

3.32 m

j.w.

13.09.2007

V

Fiedoruk Ilona

3.30m

SP 6

27.09.2007

VI

Boszko Paulina

2.80 m

2.88m

3.21 m

SP 6

13.09.2007

20.09.2007

  4.10.2007

VII

Pietroczuk Agata

3.16 m

3.18 m

j.w.

13.09.2007

  4.10.2007

VIII

Mocarska Kinga

3.09m

j.w.

20.09.2007

IX

Szymaniuk Daria

3.06 m

3.08 m

j.w.

13.09.2007

  4.10.2007

X

Ciełuszecka Joanna

2.76 m

3.05m

SP 6

13.09.2007

27.09.2007

XI

Pietruczuk Agata

2.96m

j.w.

20.09.2007

XII

Ruszuk Katarzyna

2.96m

j.w.

20.09.2007

XIII

Karbowska Magdalena

2.88m

j.w.

20.09.2007

XIV

Leończuk Magdalena

2.85

SP 6

27.09.2007

XVI

Golonko Marta

2.55m

j.w.

20.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

4.60m

SP 5

27.09.2007

II

Mańkowski Patryk

3.90m

3.98 m

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

III

Lange Adam

3.82 m

 

  4.10.2007

IV

Pytko Kamil

3.72 m

SP 5

  4.10.2007

V

Kopański Karol

3,10m

SP 2

20.09.2007

VI

Wasilewicz Dorian

3.21 m

SP 5

  4.10.2007

VII

Pawluczuk Paweł

2.95m

SP 2

20.09.2007

VIII

Sielicki Mateusz

2.64 m

SP 5

  4.10.2007

W skoku w dal szkół gimnazjalnych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Iwaniuk Małgorzata

4.07m

4.31 m

PG zDNJB

27.09.2007

  4.10.2007

II

Kardasz Sylwia

3.21m

3,50 m

3.80 m

PG 2

20.09.2007

27.09.2007

  4.10.2007

III

Doroszuk Magda

3.50m

3.78 m

PG 2

20.09.2007

  4.10.2007

IV

Łojewska Jolanta

3.76m

PG 2

27.09.2007

V

Romańczuk Natalia

3.64m

PG 2

27.09.2007

 

 

 

 

 

VI

Strzemińska Natalia

3,49m

PG 2

27.09.2007

W skoku w dal szkół gimnazjalnych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

 

 

 

 

 

I

Bakunowicz Marek

5.50m

PG 1

  4.10.2007

II

Grygoruk Adrian

4.88m

PG 1

  4.10.2007

III

Łojewski Tomasz

4.46m

PG 2

20.09.2007

IV

Nesteruk Cezary

4.10m

PG 2

20.09.2007

W skoku w dal szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jakimiuk Dominika

4.11m

I LO

  4.10.2007

II

Ostrowska Kasia

4.06m

I LO

27.09.2007

III

Omieljaniuk Emilia

3.27m

I LO

27.09.2007

W skoku w dal szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jankowski Karol

5.42m

I LO

  4.10.2007

II

Kurowski Mateusz

5.10 m

ZSZ

27.09.2007

III

Owerczuk Piotr

5.02 m

LO z DNJB

13.09.2007

IV

Nowicki Mateusz

4.22 m

 LO z DNJB

13.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jańczuk Klaudia

9.18 m

I LO

13.09.2007

II

Tymoszewicz Edyta

8.10m

8.77m

I LO

20.09.2007

  4.10.2007

III

Kulik Ewa

7,29m

I LO

20.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Nowicki Mateusz

9.50 m

9.60 m

LO z DNJB

13.09.2007

  4.10.2007

II

Owerczuk Piotr

9.12 m

9.50 m

 LO z DNJB

13.09.2007

  4.10.2007

 Zapraszamy w następny czwartek o godz. 16.00 na stadion OSiR w Hajnowce.

           Zostało jeszcze trzy spotkania.

R.W.


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444