Home

Ilość odsłon: 5134   Data publikacji:  2007-10-02

  Trzeci miting

 

Na stadionie OSiR-u w Hajnówce, 27.09.2007 r. odbył się trzeci miting lekkoatletyczny.

    Po spotkaniu najlepsze wyniki mają:

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Dudar Magda 9,21s SP 6 13.09.2007
II Boszko Paulina 9.80s j.w. 13.09.2007
III Tyszko Paulina 9.81s j.w. 27.09.2007
IV Kardasz Karolina 9.87s j.w. 13.09.2007
V Mocarska Kinga 9.90s j.w. 20.09.2007
VI Pietroczuk Agata 10.16s J,w. 20.09.2007
VII Fiedoruk Ilona 10.16s j.w. 27.09.2007
         
VIII Golonko Marta 10.64s j.w. 20.07.2007
IX Karbowska Magdalena 10.84s j.w. 20.09.2007
X Szymaniuk Daria 10.97s

10.88s

j.w. 13.09.2007

27.09.2007

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Mańkowski Kamil 8.86s SP 5 27.09.2007
II Mańkowski Patryk 9.8s SP 5 27.09.2007
III Turowski Tomasz 10.49s Zespół Szkół nr 2 13.09.2007
IV Czurak Sebastian 10.90s j.w. 13.09.2007

W biegu na 100m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Jwaniuk Małgorzata 14.78s PG z DNJB 27.09.2007
II Pietryczuk Marta 15.35s j.w. 27.09.2007
III Janowska Marta 15.87s j.w. 27.09.2007
IV Socha Natalia 17.94s j.w. 27.09.2007
V Oksentowicz Wiktoria 18.37s j.w. 27.09.2007
         

W biegu na 100m gimnazjów chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Kisielewski Kamil 13.65s PG  nr 2 13.09.2007
II Sacharczuk Piotr 14.19s PG nr 1 27.09.2007
III Nikołajuk Dawid 14.6s PG nr 2 20.09.2007
IV Śląski Piotr 16.5s

16.48s

PG nr 3 20.09.2007

27.09.2007

W biegu na 100m szkół średnich chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Birycki Rafał 12.26s I LO 20.09.2007
II Owerczuk Piotr 12.32s LO z DNJB 13.09.2007
III Czernuszyc Jacek 12.86s I LO 27.09.2007
IV Lewczuk Tomasz 12.97s I LO 20.09.2007
V Filipiuk Andrzej

 

13.43s

13.14s

I LO 13.09.2007

20.09.2007

VI Nowicki Mateusz 13.46s LO z DNJB 13.09.2007
VII Sulima Kamil 13.54s I LO 20.09.2007
VIII Biarda Paweł 13.80s I LO 13.09.2007
IX Kułaj Adrian 13.82s I LO 27.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Fiedoruk Diana 32,41 Zaspół Szkół nr 3 20.09.2007
II Jurczuk joanna 32.41 j.w. 20.09.2007
III Trofimiuk Jolanta 33.40s

32.46s

j.w. 13.09.2007

27.09.2007

IV Romańczuk Natalia 32.94s Zespół Szkół nr 3 13.09.2007
V Tyszko Paulina 35.66s

35.14s

j.w. 13.09.2007

20.09.2007

VI Szymaniuk Paulina 35.63 j.w. 20.09.2007
VII Rakowska Ewelina 33.16s j.w. 20.09.2007
VIII Cieślik Daria 36.92s j.w. 13.09.2007
IX Pietroczuk Agata 37.51s j.w. 13.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Mańkowski Kamil 31.19s SP 5 27.09.2007
II Mańkowski Patryk 33.55s SP 5 27.09.2007
III Kopański Karol 37.33 SP 2 20.09.2007
IV Turowski Tomasz 38.67s Zespół Szkół nr 2 13.09.2007
V Pawluczuk Pawel 39.31 SP 2 20.09.2007
VI Czurak Sebastian 41.55s j.w. 13.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Marczuk Julita 54.37s Zespół Szkół nr 3 13.09.2007
II Romańczuk Natalia 54.65s j.w. 13.09.2007
III Socha Natalia 1.07.24 PG z DNJB 27.09.2007
IV Oksentowicz Wiktoria 1.09.78 PG z DNJB 27.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Sacharczuk Piotr 49.74s PG 1 27.09.2007
         

W biegu na 400m szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Ostrowska Katarzyna 1.13.83 I LO 27.09.2007
II Omieljaniuk Emila 1.34.15 I LO 27.09.2007

W biegu na 400m szkół średnich chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
  Birycki Rafał 58.54s I LO 20.09.2007
I Filipiuk Andrzej 1.05.46 min

60.86s

59.01s

I LO 13.09.2007

20.09.2007

27.09.2007

II Czarnuszyc Jacek 1.03.19 min I LO 13.09.2007
III Biarda Paweł 1.05.95 min I LO 13.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Dudar Magda 3.69 m Zespół Szkół nr 3 13.09.2007
II Kardasz Karolina 3.62 m j.w. 13.09.2007
III Antoniuk Ania 3.32 m j.w. 13.09.2007
  Fiedoruk Ilona 3.30m SP 6 27.09.2007
         
IV Pietroczuk Agata 3.16 m j.w. 13.09.2007
V Mocarska Kinga 3.09m j.w. 20.09.2007
VI Szymaniuk Daria 3.06 m j.w. 13.09.2007
VII Ciełuszecka Joanna 2.76 m

3.05m

SP 6 13.09.2007

27.09.2007

VIII Pietruczuk Agata 2.96m j.w. 20.09.2007
IX Ruszuk Katarzyna 2.96m j.w. 20.09.2007
X Boszko Paulina 2.80 m

2.88m

j.w. 13.09.2007

20.09.2007

XI Karbowska Magdalena 2.88m j.w. 20.09.2007
XII Leończuk Magdalena 2.85 SP 6 27.09.2007
         
XIII Golonko Marta 2.55m j.w. 20.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
  Mańkowski Kamil 4.60m SP 5 27.09.2007
  Mańkowski Patryk 3.90m SP 5 27.09.2007
I Kopański Karol 3,10m SP 2 20.09.2007
II Pawluczuk Paweł 2.95m SP 2 20.09.2007

W skoku w dal szkół gimnazjalnych dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Iwaniuk Małgorzata 4.07m PG zDNJB 27.09.2007
II Łojewska Jolanta 3.76m PG 2 27.09.2007
III Romańczuk Natalia 3.64m PG 2 27.09.2007
IV Kardasz Sylwia 3.21m

3,5 m

PG 2 20.09.2007

27.09.2007

V Doroszuk Magda 3.50m PG 2 20.09.2007
VI Strzemińska Natalia 3,49m PG 2 27.09.2007
         

W skoku w dal szkół gimnazjalnych chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Łojewski Tomasz 4.46m PG 2 20.09.2007
II Nesteruk Cezary 4.10m PG 2 20.09.2007

W skoku w dal szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Ostrowska Kasia 4.06m I LO 27.09.2007
II Omieljaniuk Emilia 3.27m I LO 27.09.2007

W skoku w dal szkół średnich chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Kurowski Mateusz 5.10 m ZSZ 27.09.2007
II Owerczuk Piotr 5.02 m LO z DNJB 13.09.2007
III Nowicki Mateusz 4.22 m  LO z DNJB 13.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Jańczuk Klaudia 9.18 m I LO 13.09.2007
II Tymoszewicz Edyta 8.10m I LO 20.09.2007
III Kulik Ewa 7,29m I LO 20.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich chłopców

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ WYNIK SZKOŁA DATA STARTU
I Nowicki Mateusz 9.50 m LO z DNJB 13.09.2007
II Owerczuk Piotr 9.12 m  LO z DNJB 13.09.2007

 Zapraszamy w następny czwartek o godz. 16.00 na stadion OSiR w Hajnowce.

R.W.


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444