Home

Ilość odsłon: 1091 Data publikacji: 2007-09-27

 Miting po raz drugi

Na stadionie OSiR-u w Hajnówce, 20.09.2007 r. odbył się drugi miting lekkoatletyczny. Po tym spotkaniu najlepsze wyniki mają:

      W biegu na 60 m. szkół  podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Dudar Magda

9,21s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

II

Boszko Paulina

9.80s

j.w.

13.09.2007

III

Kardasz Karolina

9.87s

j.w.

13.09.2007

IV

Mocarska Kinga

9.90s

j.w.

20.09.2007

V

Pietroczuk Agata

10.16s

J,w.

20.09.2007

VI

Golonko Marta

10.64s

j.w.

20.07.2007

VII

Karbowska Magdalena

10.84s

j.w.

20.09.2007

VIII

Szymaniuk Daria

10.97s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Turowski Tomasz

10.49s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

II

Czurak Sebastian

10.90s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 100m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Kisielewski Kamil

13.65s

PG  nr 2

13.09.2007

II

Nikołajuk Dawid

14.6s

PG nr 2

20.09.2007

III

Śląski Piotr

16.5s

PG nr 2

20.09.2007

W biegu na 100m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Birycki Rafał

12.26s

I LO

20.09.2007

II

Owerczuk Piotr

12.32s

LO z DNJB

13.09.2007

III

Lewczuk Tomasz

12.97s

I LO

20.09.2007

IV

Filipiuk Andrzej

13.43s
13.14s

I LO

13.09.2007
20.09.2007

V

Nowicki Mateusz

13.46s

LO z DNJB

13.09.2007

VI

Sulima Kamil

13.54s

I LO

20.09.2007

VII

Biarda Paweł

13.80s

I LO

13.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Fiedoruk Diana

32,41

Zaspół Szkół nr 3

20.09.2007

II

Jurczuk joanna

32.41

j.w.

20.09.2007

III

Romańczuk Natalia

32.94s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

IV

Trofimiuk Jolanta

33.40s

j.w.

13.09.2007

V

Tyszko Paulina

35.66s
35.14s

j.w.

13.09.2007
20.09.2007

VI

Szymaniuk Paulina

35.63

j.w.

20.09.2007

VII

Rakowska Ewelina

33.16s

j.w.

20.09.2007

VIII

Cieślik Daria

36.92s

j.w.

13.09.2007

IX

Pietroczuk Agata

37.51s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Kopański Karol

37.33

SP 2

20.09.2007

II

Turowski Tomasz

38.67s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

III

Pawluczuk Pawel

39.31

SP 2

20.09.2007

IV

Czurak Sebastian

41.55s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Marczuk Julita

54.37s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

II

Romańczuk Natalia

54.65s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 400m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Sacharczuk Piotr

1.07.74 min

PG nr 1

13.09.2007

W biegu na 400m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

 

Birycki Rafał

58.54s

I LO

20.09.2007

I

Filipiuk Andrzej

1.05.46 min
60.86s

I LO

13.09.2007
20.09.2007

II

Czarnuszyc Jacek

1.03.19 min

I LO

13.09.2007

III

Biarda Paweł

1.05.95 min

I LO

13.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Dudar Magda

3.69 m

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

II

Kardasz Karolina

3.62 m

j.w.

13.09.2007

III

Antoniuk Ania

3.32 m

j.w.

13.09.2007

IV

Kardasz Sylwia

3.21m

j.w

20.09.2007

V

Pietroczuk Agata

3.16 m

j.w.

13.09.2007

VI

Mocarska Kinga

3.09m

j.w.

20.09.2007

VII

Szymaniuk Daria

3.06 m

j.w.

13.09.2007

VIII

Pietruczuk Agata

2.96m

j.w.

20.09.2007

IX

Ruszuk Katarzyna

2.96m

j.w.

20.09.2007

X

Boszko Paulina

2.80 m
2.88m

j.w.

13.09.2007
20.09.2007

XI

Karbowska Magdalena

2.88m

j.w.

20.09.2007

XII

Ciełuszecka Joanna

2.76 m

j.w.

13.09.2007

XIII

Golonko Marta

2.55m

j.w.

20.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Kopański Karol

3,10m

SP 2

20.09.2007

II

Pawluczuk Paweł

2.95m

SP 2

20.09.2007

W skoku w dal szkół gimnazjalnych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Doroszuk Magda

3.50

PG 2

20.09.2007

W skoku w dal szkół gimnazjalnych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Łojewski Tomasz

4.46

PG 2

20.09.2007

II

Nesteruk Cezary

4.10

PG 2

20.09.2007

W skoku w dal szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Owerczuk Piotr

5.02 m

LO z DNJB

13.09.2007

II

Nowicki Mateusz

4.22 m

 LO z DNJB

13.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jańczuk Klaudia

9.18 m

I LO

13.09.2007

II

Tymoszewicz Edyta

8.10m

I LO

20.09.2007

III

Kulik Ewa

7,29m

I LO

20.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Nowicki Mateusz

9.50 m

LO z DNJB

13.09.2007

II

Owerczuk Piotr

9.12 m

 LO z DNJB

13.09.2007

W zawodach wziął udział Buraczyński Kamil z MKS Juvenia Białystok uzyskując na 100m czas 11.91s i na 200m 25.01s.

R.W.


Urząd Miasta Hajnówka 17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444