Home

Ilość odsłon: 1724   Data publikacji:  2007-08-11

Turniej drużyn osiedlowych w piłce nożnej plażowej

 

Od poniedziałku do piątku w Ośrodku Sportu i Rekreacji trwały zmagania drużyn osiedlowych w piłce nożnej plażowej.

     Do turnieju zgłosiło się trzynaście drużyn w trzech grupach wiekowych. Każdego dnia od 8.30 do 14.00  ponad osiemdziesięciu zawodników walczyło na piasku o zwycięstwo. Drużynom towarzyszyli rodzice, którzy udzielali fachowych porad dotyczących gry i wspierali swoje pociechy głośnym dopingiem. W czasie trwania turnieju wszyscy uczestnicy mieli wolny wstęp na basen. Prowadzona była klasyfikacja na najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza w każdej kategorii wiekowej.

W roczniku 1996 i młodsi:

I miejsce zdobył zespół „Sokoły”   

1.      Czurak Sebastian

2.      Awksentiuk Paweł

3.      Awksentiuk Piotr

4.      Szparło Filip

5.      Siliwonik Daniel

6.      Sadowski Marcin

II miejsce zdobył zespół „Wilki”

1.      Chrabołowski Patryk

2.      Guryniuk Dawid

3.      Oksentowicz Kamil

4.      Oksentowicz Mateusz

5.      Sadowski Grzegorz

III miejsce zajął zespół „Barcelona”

1.      Milcz Łukasz

2.      Milas Karol

3.      Stańczyk Bartosz

4.      Pytko Kamil

5.      Milcz Sebastian

6.      Matfiejuk Piotr

7.      Dawidziak Emil

8.      Sakowicz Ireneusz

IV miejsce „Bley Kersi”

1.      Ciałuszecki Damian

2.      Grygoruk Igor

3.      Nazaruk Kuba

4.      Gawryluk Adam

5.      Grygoruk Michał

6.      Lebioduszkin Denis

W tym roczniku:

- najlepszym strzelcem został Szparło Filip

- najlepszym zawodnikiem Czurak Sebastian

- najlepszym bramkarzem Awksentiuk Piotr

W roczniku1994 i młodsi:

I miejsce zajął zesół „Stars”

1.      Onikijuk Daniel

2.      Janga Adam

3.      Bagrowski Adam

4.      Bagrowski Daniel

5.      Gacuta Marcin

II miejsce „Chłopcy z Placu Broni”

1.      Janiuk Mateusz

2.      Januszewski Jacek

3.      Smoktunowicz Bartek

4.      Charkiewicz Patryk

5.      Czarnecki Mateusz

6.      Kozaczuk Dariusz

7.      Mańkowski Kamil

8.      Kiędyś Jerzy

III miejsce „Łowcy Nagród”

1.      Mańkowski Patryk

2.      Wilenta Maciek

3.      Ryszczuk Jarek

4.      Olszewski Maciek

5.      Okuniewski Dawid

6.      Dudzicz Michał

7.      Monach Dawid

8.      Wierzba Krzysztof

9.      Dykiert Krystian

W tym roczniku :

- najlepszym  strzelcem został Onikijuk Daniel

- najlepszym zawodnikiem Langa Adam

- najlepszym bramkarzem Gacuta Marcin

W roczniku najstarszym czyli 1991 i młodsi:

I miejsce zajął zespół „Kala”

1.      Bakunowicz Marek

2.      Grygoruk Adrian

3.      Hłasko Tomasz

4.      Pawłowicz Patryk

5.      Olesiuk Daniel

6.      Grabiak Krzysztof

7.      Parfieniuk Krystian

8.      Wiśniewski Jacek

II miejsce „Żaby Samiego’

1.      Siemieniuk Samuel

2.      Wakuliński Łukasz

3.      Żabiński Piotr

4.      Mak Mikołaj

5.      Daniluk Adam

6.      Charkiewicz Mateusz

7.      Jóźwik Jakub

III miejsce „Gwiazdy”

1.      Jaruga Filip

2.      Zińczuk Patryk

3.      Kurowski Mateusz

4.      Bołtryk Mateusz

5.      Szymborewicz ęmil

6.      Iwaniuk Paweł

7.      Omeljaniuk Łukasz

IV miejsce  „Żółwie z Galapagos”

1.      Ślaski Krzysztof

2.      Koleda Mariusz

3.      Wojciuk Dawid

4.      Sołowianiuk Łukasz

5.      Litwiejko Paweł

6.      Mironow Filip

7.      Wojciuk Michał

8.      Aronowski Krystian

V miejsce „Gladiatorzy

VI miejsce „FC Colo Cola”

W tej grupie wiekowej:

- najlepszym strzelcem został Żabiński Piotr

- najlepszym zawodnikiem Oniszczuk Piotr

- najlepszym bramkarzem Siemieniuk Samuel

      W piątek po rozegraniu meczy finałowych dyrektor OSiR Sławomir Czykwin wręczył wszystkim uczestnikom turnieju pamiątkowe dyplomy, najlepszym drużynom medale, kapitanom drużyn drobne prezenty, a najlepszemu strzelcowi, zawodnikowi i bramkarzowi w każdej kategorii wiekowej statuetki.
Organizatorzy dziękują sponsorom PSS „Społem”, PPH „Karmel”i PBH.

    R.W.

 


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444