Home

Ilość odsłon: 1531   Data publikacji:  2007-06-07

Turniej plażowej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka

    Z okazji Dnia Dziecka na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce po raz pierwszy odbył się turniej plażowej piłki nożnej szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych.

Razem o puchary, medale, dyplomy i nagrody walczyło siedem drużyn. Zabawa była świetna, chociaż tego dnia na niebie zabrakło słońca i organizatorzy obawiali się o przebieg turnieju. Zawodnicy wykazali się dużą wytrzymałością, techniką gry, wolą walki. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. W roczniku 1996 i młodsi najwięcej bramek strzeliła przeciwnikom drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajmując tym samym pierwsze miejsce.

Skład drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2

 1. Awksentiuk Paweł

 2. Awksentiuk Piotr

 3. Czurak Sebastian

 4. Czykwin Karol

 5. Kowszuk Jan

 6. Makac Dariusz

 7. Ostapczuk Dawid

 8. Sadowski Marcin

 9. Szparło Filip

Drugie miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 6, a trzecie ze Szkoły Podstawowej nr 3. W grupie wiekowej 1994 i młodsi po ciężkim meczu finałowym zwycięstwo odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6.

Skład drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6

 1. Maciuka Tomasz
 2. Kulik Piotr
 3. Siemieniu Tomasz
 4. Grygoruk Patryk
 5. Czarnecki Mateusz
 6. Jurczuk Dawid
 7. Mańkowski Patryk
 8. Langa Adam
 9. Nowak Dawid
 10. Kozaczuk Dariusz

Drugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2,  a trzecie Szkoła Podstawowa nr 5. Pierwsze miejsce w kategorii najlepsi kibice - SP nr 3, która była nie do pokonania.
    Organizatorzy turnieju dziękują nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu imprezy oraz sponsorom: PSS Społem i zakładowi ‘Karmel”.

RW


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444