Home

Ilość odsłon: 1608   Data publikacji:  2007-03-20

Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowe nauczycieli

 

W sobotę 17 marca 2007 hala sportowa przy SP nr 3 w Mońkach pękała w szwach. Do turnieju przystąpiło 14 zespołów z całego województwa podlaskiego.

      Drużyny: Kleosin, Hajnówka, Supraśl, Czarna Białostocka, Łomża, Szczuczyn, Jaświły, Bielsk Podlask,Sokółka, Goniądz, ZSM Białystok, AZS Białystok, Mońki I, Mońki II


Hajnowianie w akcji

   Zawody odbyły się już po raz dziesiąty. Mecze rozgrywano w grupach, a następnie o miejsca. Grano do dwóch wygranych 15 punktowych setów. Organizatorem mistrzostw jest drużyna, która w poprzednim turnieju zdobyła zwycięstwo. Najlepszymi okazały się:

  1. Hajnówka

  2. Mońki

  3. Białystok

   Hajnowianie wygrali w grupowe mecze z Kleosinem i Supraślem ,a następnie z ZSM Białystok. W finale pokonali faworyzowanych gospodarzy 2:0. Wystąpili w składzie: Roman Daniluk, Cezary Szykuła, Jerzy Janiel, Łukasz Ławnicki, Eugeniusz Iwaniuk, Eugeniusz Saczko, Piotr Oniszczuk, Wiktor Grygoruk.

    Najlepsi zawodnicy turnieju: obrona - Olesiuk z Białegostoku, atak - Szykuła z Hajnówki, najwszechstronniejszy - Aronowicz z Białegostoku, rozgrywający - Jaworowski D. z Moniek.
Duże podziękowanie należy się organizatorowi mistrzostw Mieczysławowi Gawieńczykowi - nauczycielowi ZSOiZ w Mońkach.

Opracował: Roman Daniluk


Zwycięska drużyna z Hajnówki


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444