Home

Ilość odsłon: 4400   Data publikacji:  2007-10-16

Miting po raz piąty

 

  Na stadionie OSiR-u w Hajnówce, 11.10.2007 r. o godzinie 16.00  rozpoczął się piąty
  miting lekkoatletyczny. Po tym spotkaniu najlepsze rezultaty osiągneli:

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Dudar Magda

9,21s

SP 6

13.09.2007

II

Boszko Paulina

9.80s

j.w.

13.09.2007

III

Tyszko Paulina

9.81s

j.w.

27.09.2007

IV

Kardasz Karolina

9.87s

j.w.

13.09.2007

V

Mocarska Kinga

9.90s

j.w.

20.09.2007

VI

Pietroczuk Agata

10.16s

J,w.

20.09.2007

VII

Fiedoruk Ilona

10.16s

j.w.

27.09.2007

VIII

Golonko Marta

10.64s

j.w.

20.07.2007

IX

Karbowska Magdalena

10.84s

j.w.

20.09.2007

X

Szymaniuk Daria

10.97s

10.88s

j.w.

13.09.2007

27.09.2007

W biegu na 60 m. szkół  podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

8.86s

8.8s

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

II

Mańkowski Patryk

9.8s

9.6s

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

III

Wasilewicz Dorian

9.9s

SP 5

  4.10.2007

IV

Pytko Kamil

10.2s

SP 5

  4.10.2007

V

Turowski Tomasz

10.49s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

VI

Czurak Sebastian

10.90s

j.w.

13.09.2007

VII

Langa Adam

11.0s

SP 6

  4.10.2007

VIII

Sielicki Mateusz

11.7s

SP 5

  4.10.2007

W biegu na 100m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jwaniuk Małgorzata

14.78s

14.95s

PG z DNJB

27.09.2007 

  4.10.2007      

II

Pietryczuk Marta

15.35s

j.w.

27.09.2007

III

Romańczuk Natalia

15.55

PG 2

11.10.2007

IV

Janowska Marta

15.87s

15.8s

j.w.

27.09.2007

  4.10.2007

V

Tuszyńska Renata

15.8s

j.w.

  4.10.2007

VI

Kojło Diana

16.10s

PG z DNJB

11.10.2007

VII

Socha Natalia

17.94s

j.w.

27.09.2007

VIII

Oksentowicz Wiktoria

18.37s

j.w.

27.09.2007

W biegu na 100m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Kisielewski Kamil

13.65s

PG  nr 2

13.09.2007

II

Sacharczuk Piotr

14.19s

14.16s

PG nr 1

27.09.2007

  4.10.2007

 

 

 

 

 

III

Grygoruk Adrian

14,3

PG nr 1

  4.10.2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

Nikołajuk Dawid

14.6s

PG nr 2

20.09.2007

V

Śląski Piotr

16.5s

16.48s

PG nr 3

20.09.2007

27.09.2007

W biegu na 100m szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jakimiuk Dominika

15,5s

I LO

  4.10.2007      

 

II

Pietruczuk Katarzyna

15.74s

I LO

11.10.2007

W biegu na 100m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Birycki Rafał

12.26s

12.17s

I LO

20.09.2007

11.10.2007

II

Owerczuk Piotr

12.32s

LO z DNJB

13.09.2007

III

Czernuszyc Jacek

12.86s

I LO

27.09.2007

IV

Janowski Karol

12.9s

I LO

  4.10.2007

V

Lewczuk Tomasz

12.97s

I LO

20.09.2007

VI

Wawreszuk Rafał

13.08s

ZSZ

11.10.2007

VII

Stankowski Paweł

13.2s

I LO

  4.10.2007

VIII

Filipiuk Andrzej

 

13.43s

13.14s

I LO

13.09.2007

20.09.2007

IX

Nowicki Mateusz

13.46s

LO z DNJB

13.09.2007

X

Sulima Kamil

13.54s

I LO

20.09.2007

XI

Biarda Paweł

13.80s

I LO

13.09.2007

XII

Kułaj Adrian

13.82s

I LO

27.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Fiedoruk Diana

32,41

Zaspół Szkół nr 3

20.09.2007

II

Jurczuk Joanna

32.41

j.w.

20.09.2007

III

Trofimiuk Jolanta

33.40s

32.46s

j.w.

13.09.2007

27.09.2007

IV

Romańczuk Natalia

32.94s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

V

Tyszko Paulina

35.66s

35.14s

j.w.

13.09.2007

20.09.2007

VI

Szymaniuk Paulina

35.63

j.w.

20.09.2007

VII

Rakowska Ewelina

33.16s

j.w.

20.09.2007

VIII

Cieślik Daria

36.92s

j.w.

13.09.2007

IX

Pietroczuk Agata

37.51s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 200m szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

31.19s

SP 5

27.09.2007

II

Mańkowski Patryk

33.55s

SP 5

27.09.2007

III

Kopański Karol

37.33

SP 2

20.09.2007

IV

Turowski Tomasz

38.67s

Zespół Szkół nr 2

13.09.2007

V

Pawluczuk Paweł

39.31

SP 2

20.09.2007

VI

Czurak Sebastian

41.55s

j.w.

13.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Iwaniuk Małgorzata

50.03s

PG z DNJB

11.10.2007

II

Kojło Diana

52.40s

j.w.

11.10.2007

III

Romańczuk Natalia

54.65s

54.11s

PG 2

13.09.2007

11.10.2007

IV

Marczuk Julita

54.37s

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

V

Socha Natalia

1.07.24

PG z DNJB

27.09.2007

VI

Oksentowicz Wiktoria

1.09.78

PG z DNJB

27.09.2007

W biegu na 300m gimnazjów chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Lubowicki Tomasz

44.02

PG 1

11.10.2007

II

Szymborewicz Emil

45.42s

PG 1

11.10.2007

III

Sacharczuk Piotr

49.74s

48.5s

PG 1

27.09.2007

  4.10.2007

 

 

 

 

 

W biegu na 400m szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Ostrowska Katarzyna

1.13.83

I LO

27.09.2007

II

Omieljaniuk Emila

1.34.15

I LO

27.09.2007

W biegu na 400m szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Birycki Rafał

58.54s

57.11s

I LO

20.09.2007

11.10.2007

II

Filipiuk Andrzej

65.46s

60.86s

59.01s

58.42s

I LO

13.09.2007

20.09.2007

27.09.2007

11.10.2007

III

Czarnuszyc Jacek

63.19 s

I LO

13.09.2007

IV

Stankowski Paweł

65.43

I LO

  4.10.2007

V

Biarda Paweł

65.95s

I LO

13.09.2007

VI

Jankowski Karol

66.22s

I LO

  4.10.2007

VII

Nowicki Mateusz

71.15s

LO z DNJB

  4.10.2007

W skoku w dal szkół podstawowych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Dudar Magda

3.69 m

3.74 m

Zespół Szkół nr 3

13.09.2007

  4.10.2007

II

Kardasz Karolina

3.62 m

j.w.

13.09.2007

III

Antoniuk Ania

3.32 m

j.w.

13.09.2007

IV

Fiedoruk Ilona

3.30m

SP 6

27.09.2007

V

Boszko Paulina

2.80 m

2.88m

3.21 m

SP 6

13.09.2007

20.09.2007

  4.10.2007

VI

Pietroczuk Agata

3.16 m

3.18 m

j.w.

13.09.2007

  4.10.2007

VII

Mocarska Kinga

3.09m

j.w.

20.09.2007

VIII

Szymaniuk Daria

3.06 m

3.08 m

j.w.

13.09.2007

  4.10.2007

IX

Ciełuszecka Joanna

2.76 m

3.05m

SP 6

13.09.2007

27.09.2007

X

Pietruczuk Agata

2.96m

j.w.

20.09.2007

XI

Ruszuk Katarzyna

2.96m

j.w.

20.09.2007

XII

Karbowska Magdalena

2.88m

j.w.

20.09.2007

XIII

Leończuk Magdalena

2.85

SP 6

27.09.2007

 

 

 

 

 

XIV

Golonko Marta

2.55m

j.w.

20.09.2007

W skoku w dal szkół podstawowych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Mańkowski Kamil

4.60 m

SP 5

27.09.2007

II

Mańkowski Patryk

3.90 m

3.98 m

SP 5

27.09.2007

  4.10.2007

III

Lange Adam

3.82 m

SP 6

  4.10.2007

IV

Pytko Kamil

3.72 m

SP 5

  4.10.2007

V

Pawluczuk Paweł

3.38 m

SP 2

11..10.2007

VI

Kopański Karol

3,10 m

SP 2

20.09.2007

VII

Wasilewicz Dorian

3.21 m

SP 5

  4.10.2007

VII

Pawluczuk Paweł

2.95m

SP 2

20.09.2007

VIII

Sielicki Mateusz

2.64 m

SP 5

  4.10.2007

 

 

 

 

 

W skoku w dal szkół gimnazjalnych dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Iwaniuk Małgorzata

4.07m

4.31 m

PG zDNJB

27.09.2007

  4.10.2007

II

Fiedoruk Diana

4.01 m

PG 2

11.10.2007

III

Kardasz Sylwia

3.21m

3,50 m

3.80 m

3.86 m

PG 2

20.09.2007

27.09.2007

  4.10.2007

11.10.2007

IV

Romańczuk Natalia

3.64 m

3.77 m

3.83 m

PG 2

27.09.2007

  4.10.2007

11.10.2007

V

Kojło Diana

3.80 m

PG z DNJB

11.10.2006

VI

Doroszuk Magda

3.50m

3.78 m

PG 2

20.09.2007

  4.10.2007

VIII

Łojewska Jolanta

3.76m

PG 2

27.09.2007

IX

Strzemińska Natalia

3,49m

PG 2

27.09.2007

 

 

 

 

 

W skoku w dal szkół gimnazjalnych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

 

 

 

 

 

I

Bakunowicz Marek

5.50m

PG 1

  4.10.2007

II

Grygoruk Adrian

4.88m

PG 1

  4.10.2007

III

Łojewski Tomasz

4.46m

PG 2

20.09.2007

IV

Nesteruk Cezary

4.10m

PG 2

20.09.2007

W skoku w dal szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jakimiuk Dominika

4.11m

I LO

  4.10.2007

II

Ostrowska Kasia

4.06 m

I LO

27.09.2007

III

Nikolajuk Patrycja

3.86 m

I LO

11.10.2007

IV

Pietruczuk Katerzyna

3.85 m

I LO

11.10.2007

V

Boszko Paulina

3.50 m

I LO

11.10.2007

VI

Omieljaniuk Emilia

3.27 m

I LO

27.09.2007

W skoku w dal szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

 

 

 

 

 

I

Jankowski Karol

5.42m

I LO

  4.10.2007

II

Kurowski Mateusz

5.10 m

ZSZ

27.09.2007

III

Owerczuk Piotr

5.02 m

LO z DNJB

13.09.2007

IV

Wawreszuk Rafał

4.50 m

ZSZ

11.10.2007

V

Nowicki Mateusz

4.22 m

 LO z DNJB

13.09.2007

W pchnięciu kula szkół gimnazjalnych chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

 

 

 

 

 

I

Szymborewicz Emil

10.48m

PG 1

 11.10.2007

II

Lubowicki Tomasz

10.15m

PG 1

 11.10.2007

 

W pchnięciu kulą szkół średnich dziewcząt

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Jańczuk Klaudia

9.18 m

I LO

13.09.2007

II

Tymoszewicz Edyta

8.10m

8.77m

I LO

20.09.2007

  4.10.2007

III

Kulik Ewa

7,29m

I LO

20.09.2007

W pchnięciu kulą szkół średnich chłopców

MIEJSCE

NAZWISKO IMIĘ

WYNIK

SZKOŁA

DATA STARTU

I

Nowicki Mateusz

9.50 m

9.60 m

LO z DNJB

13.09.2007

  4.10.2007

II

Owerczuk Piotr

9.12 m

9.50 m

 LO z DNJB

13.09.2007

  4.10.2007

 Zapraszamy na ostatni czwartek – 18.10.2007 o godz. 16.00 na stadion OSiR w Hajnówce.

R.W.


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444