Home

Ilość odsłon: 2073   Data publikacji:  2006-10-31

Złoto i srebro dla hajnowskich pływaków

26.10.2006 w Bielsku Podlaskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w pływaniu "Złota Jesień".

Organizatorami turnieju był Miejski Klub Pływacki "Wodnik" i Pływalnia " Wodnik" w Bielsku Podlaskim. W zawodach uczestniczyli głównie uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponad podstawowych z Bielska Podlaskiego.
     Hajnówkę reprezentowała dwójka dzieci ze SP nr 6 Adrianna Kaźmierczak z kl. VI i Kacper Wileński z kl. II. Ada pływała w swojej kategorii wiekowej na dwóch dystansach kraulem i grzbietem. Pokonując swoje starsze koleżanki, okazała się najlepszą w kraulu zdobywając złoty medal, a w grzbiecie stanęła drugi raz na podium otrzymując rebro. Kacper natomiast pływał grzbietem na dystansie 25 m. Zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal. Dzieci oprócz medali i dyplomów otrzymały plecaki , okulary i długopisy.