Home

Ilość odsłon: 2955 Data publikacji: 2006-09-25

XII  BIEG ULICZNY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA

Blisko 800 osób startowało 23 września w biegach ulicznych.

   Wzięły w nich udział dzieci i młodzież ze wszystkich hajnowskich szkół oraz z Narwi i Kleszczel. Tegoroczna impreza zgromadziła na starcie prawie o 100 uczestników więcej niż w poprzednim roku. Oprócz medalu 6 pierwszych zawodników otrzymało w nagrodę słodycze. Imprezę urozmaiciły występy zespołu tańca nowoczesnego z Hajnowskiego Domu Kultury.

Bieg finansowany był ze środków unijnych przy współudziale Euroregionu Puszcza Białowieska.

Wyniki i fotoreportaż z biegów:

Szkoły podstawowe kl IV i mł. - chłopcy:

  1. Dariusz Makac SP 2

  2. Cezary Leszczyński Narew

  3. Jacek Golonko Narew

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 2 pkt 245

  2. Narew pkt 106

  3. SP 6 pkt 48

Szkoły podstawowe kl IV i mł. - dziewczęta:

  1. Natalia Gromotowicz SP 5

  2. Patrycja Ostapkiewicz Narew

  3. Anna Zińczuk SP 2

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 5 pkt 149

  2. SP 2 pkt 135

  3. SP 6 pkt 128

Szkoły podstawowe kl V chłopcy:

  1. Łukasz Grygoruk SP 6

  2. Tomasz Bobik Narew

  3. Daniel Bagrowski SP 2

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 5 pkt 158

  2. SP 6 pkt 108

  3. SP Narew pkt 89

Szkoły podstawowe kl V dziewczęta:

  1. Adrianna Tofiluk SP 6

  2. Anna Antoniuk SP 6

  3. Agnieszka Suchcicka SP 2

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 6 pkt 202

  2. SP 2 pkt 102

  3. SP Narew 64

Szkoły podstawowe kl VI chłopcy:

  1. Piotr Sacharczuk SP5

  2. Adam Bagrowski SP 2

  3. Dawid Tichoniuk SP 5

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 5 pkt 189

  2. SP 6 pkt 117

  3. SP 2 pkt 72

Szkoły podstawowe kl VI dziewczęta:

  1. Joanna Jurczuk SP 6

  2. Elwira Litwinowicz SP 6

  3. Agata Stawarz SP 6

Klasyfikacja szkół:

  1. SP 6 pkt 238

  2. SP 5 pkt 92

  3. SP 2 pkt 54

Szkoły ponadgimnazjalne - chłopcy:

  1. Lukasz Jędras I LO

  2. Adrian Kułaj I LO

  3. Adam Awksentiuk DNJB

Klasyfikacja szkół:

  1. LO DNJB pkt 208

  2. I LO pkt 178

  3. ZSZ pkt 79

Szkoły ponadgimnazjalne  - dziewczęta:

  1. Maria Ostrowierch DNJB

  2. Marta Tichoniuk DNJB

  3. Monika Łukasik DNJB

Klasyfikacja szkół:

  1. LO DNJB pkt 182

  2. I LO pkt 150

  3. ZSZ pkt 127

Gimnazja chłopcy:

  1. Łukasz Bednarz Kleszczele

  2. Adam Ostaszewski Narew

  3. Lukasz Iwaniuk PG 2

Klasyfikacja szkół:

  1. DNJB pkt 133

  2. PG 1 pkt 115

  3. PG 2 pkt 81

Gimnazja dziewczęta:

  1. Marta Lipińska Kleszczele

  2. Małgorzata Iwaniuk DNJB

  3. Natalia Romańczuk PG 2

Klasyfikacja szkół:

  1. DNJB pkt 163

  2. PG 2  119

  3. PG 1 112

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA SZKÓŁ

GIMNAZJA

PONADGIMNAZJALNE

MIEJSCE

SZKOŁA

PUNKTY
Dz.+chł.

MIEJSCE

SZKOŁA

PUNKTY
Dz.+chł.

I

PG z DNJB w HAJNÓWCE

163

133

 

    I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  z DNJB w HAJNÓWCE

182

208

      296

II

PG 1 HAJNÓWKA

 112

115

390

     227

III

PG 2 HAJNÓWKA

 119

  81

   II

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w HAJNÓWCE

150

178      

      200

IV

PG NAREW

  22

  59

328

        81

V

PG KLESZCZELE

   30

   30

   III

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH w HAJNÓWCE

127

79

        60

VI

PG 3  HAJNÓWKA

    19

   33

         52

VII

PGDUBINY

    -

   14

206

         14

KLASYFIKACJA ŁĄCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

MIEJSCE

SZKOŁA

PUNKTY KL.IV i mł. Dz.+chł.

PUNKTY KL.V Dz.+chł.

PUNKTY KL.VIDz.+chł.

RAZEMPUNKTY

      I

SP 6 HAJNÓWKA

128

48

202

108

238

117

 841

176

310

355

     II

SP 2 HAJNÓWKA

135

245

102

83

54

72

691

380

185

126

    III

SP 5 HAJNÓWKA

149

28

54

158

92

189

670

177

212

281

    IV

SP NAREW

63

106

64

89

17

62

401

169

153

79

     V

SP 3 HAJNÓWKA

-

38

43

27

47

25

180

38

70

72

    VI

SP KLESZCZELE

-

-

-

-

17

-

17

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA XII BIEGU ULICZNEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA 

OPEN KOBIET

LP

NR    START.

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA KLUB

MIEJ.

1.

 21

Błahuszewska Urszula

II LO Białystok

 I

2.

 24

Bartoszewicz Dorota

Mochnate

II

3.

 25

Gąsiorowska Krystyna

Hajnówka

III

OPEN MĘŻCZYZN

LP

NR    START.

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA KLUB

MIEJ.

1.

   782

Klimiuk  Jan

KS Podlasie Białystok

I

2.

   785

Teśluk  Łukasz

KS Podlasie Białystok

II

3.

     3

Szparło Łukasz

RKB Hajnówka

III

4.

     6 

Ptaszyński  Mariusz

AWF Biała Podl.

IV

5.

     4

Pleskowicz Paweł

Narew

V

6.

    10 

Ostrowierch Tarasij

SP ZOZ Hajnówka

VI

7.

      7

Pleskowicz Andrzej

Narew

VII

8.

      9

Bednarz Łukasz

Kleszczele

VIII

9.

      1

Prokopiuk Aleksander

RKB Hajnówka

IX

10.

      8

Kot  Anatol

RKB Hajnówka

X

11.

      2

Stasiewicz Leoncjusz

RKB Hajnówka

XI


Bieg oficjalnie otworzył wystrzałem z pistoletu burmistrz Anatol Ochryciuk


Start dziewcząt


Start kategorii open

JZ


Urząd Miasta Hajnówka 17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444