Home

Ilość odsłon: 2489   Data publikacji:  2006-05-11

Zwycięstwo Puszczy

Piłkarze Puszczy odnieśli piękne zwycięstwo 4:2 (2:1) nad wyżej notowaną drużyną Kolejarza Czeremcha rewanżując się za jesienną porażkę w Czeremsze i awansowali na 6. miejsce w tabeli ligi okręgowej.

Był to bardzo ładny mecz. Kibice na stadionie OSiR w Hajnówce zobaczyli bardzo wiele ciekawych akcji i bramek. Nasz zespól zdominował cały mecz. Już w 13 minucie meczu gola na 1-0 dla Puszczy strzelił A. Kicel. Niestety nasi piłkarze długo nie cieszyli się z prowadzenia, ponieważ  w 20 minucie meczu gola na 1-1 strzelił piłkarz gości. Ale tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę na 2-1 dla puszczy strzelił W. Porzeziński.
Po tym fakcie gra się ustabilizowała i mecz był bardzo zacięty, a bramki, które zaważyły nad zwycięstwem naszych piłkarzy padały w 60 minucie (A . Kicel) i w 70 minucie (G. Szpakowicz).
Pod spotkania piłkarze gości zdołali strzelić jeszcze jedną bramkę. Wynik meczu to 4-2 dla Puszczy Hajnówka.
     Puszcza nadal jest niepokonana na swoim stadionie. Wygrała 3 mecze i 2 zremisowała. Miejmy nadzieję, że taką formę nasza Puszcza utrzyma do końca sezonu i za rok będzie walczyć o IV ligę. Przy okazji zapraszamy do dopingów na meczach. Każdy może pośpiewać i pobawić się!

Klub kibica serdecznej zaprasza wszystkich fanatyków i wiernych fanów Puszczy do dopingu.