Home

Ilość odsłon: 2685   Data publikacji:  2006-02-05

Ferie na wesoło i sportowo

     Dzieci i młodzież z Hajnówki spędziła ferie głównie na sportowo.

     Oprócz wypoczynku czynnego można było wziąć też udział w szeregu imprezach organizowanych przez Hajnowski Dom Kultury jak również przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej. Na lodowisku w amfiteatrze odbyło się wiele zabaw i konkursów na łyżwach, a zorganizowane zawody sportowe spotkały się z dużym zainteresowaniem hajnowskiej młodzieży.

Wyniki poszczególnych zawodów:

Tenis stołowy: Klasy IV (rocz.1996 i młodsi): 1 miejsce Daniel Bagrowski (SP 2 Hajnówka), II miejsce Dawid Gryc, (Narewka), III miejsce Dawid Okuniewski (SP 2 Hajnówka)

Klasy V - VI dziewczęta (1995 - 1994) : I miejsce Kaczuk Magda, II miejsce Szymczak, Renata, III miejsce Zdanowska

Kategoria Skrzaty – przedszkolaki: I miejsce Wiktoria Sośniuk (PS Czeremcha), II miejsce Magda Stańczyk (PS Czeremcha)

Klasy V - VI chłopcy (1995 -1994) : I miejsce Damian Subota (Narewka), II miejsce - Piotr Wasiluk ( Czeremcha), III miejsce Dawid Smyk (Czeremcha)

Klasy gimnazjalne dziewczęta (rocz. 1992): I miejsce - Anna Kaczuk (Czeremcha), II miejsce - Justyna Pawluczuk (Czeremcha) , III miejsce - Monika Kuźma (Czeremcha)

Klasy gimnazjalne chłopcy (rocz. 1992): I miejsce Adrian Miszczuk (Czeremcha), II miejsce Andrzej Gąsiorowski (Czeremcha), III miejsce Kewin Pakuła (Czeremcha)

Klasy ponadgimnazjalne dziewczęta (rocz. 1989): I miejsce Katarzyna Mazurek (TL Białowieża), II miejsce Anna Lewczuk (TL Białowieża), III miejsce Ewelina Głowacka (ZSZ 5 Białystok)

Klasy ponadgimnazjalne chłopcy (rocz. 1989): I miejsce Igor Błyszczuk (ZS l Bielsk Podlaski), II miejsce Paweł Pawłowski (ZSZ Hajnówka) III miejsce Hubert Iliaszuk (ZSZ Hajnówka)

Oldboye : I miejsce Janusz Ludwiczak, II miejsce Zbigniew Miszczuk, III miejsce -Zbigniew Dzwonkowski

Seniorki: I miejsce Dorota Lasota (Lewkowo), II miejsce Jolanta Kardasz (Lewkowe)

Seniorzy: I miejsce Jarosław Leszczyński (Hajnówka), II miejsce Paweł Borowik (Dubicze Cerkiewne), III miejsce Stanisław Szymczak (Kleszczele)

Piłka siatkowa: I miejsce Pahonia, II miejsce Elo Spacja Dwa Enter, III miejsce LO 1, IV miejsce Pub SOl (Oldboje)

Piłka nożna r.90-92: I miejsce Łobuzy, II miejsce Demon-Team, III miejsce Kasztaniaki.

Najlepszy strzelec: Karol Kowalski.

Najlepszy bramkarz: Jakub Jóźwik.

Piłka nożna r.1987-89 : I miejsce Jagiellonia Hajnówka, II miejsce Ninja Czeremcha, III miejsce HKS United.

Najlepsi strzelce: Maciej Samosiuk, Michał Stepaniuk. Paweł Perestret.

 Najlepsz bramkarz: Paweł Jarmoc

Piłka nożna r. 95 i młodsi: I miejsce Kosmotrampki, II miejsce Pioruny.

Najlepszy strzelec: Dawid Okuniewski.

Najlepszy bramkarz: Paweł Poskrobko.

Piłka nożna r.93-94: I miejsce FC FKCE, II miejsce FC Leakersi.

Najlepszy strzelec: Artur Borowik.

Najlepszy bramkarz: Marcin Gacuta.


I miejsce w piłce siatkowej zdobyła Pahonia

Migawki z wręczenia pucharów, najlepszym strzelcom, bramkarzom i drużynom piłkarskim oraz siatkarskim. Nagrody wręczali Janusz Ludwiczak, prezes PSZS oraz Eugeniusz Saczko,
dyrektor ZSzDNJB


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444