Home

Ilość odsłon: 2535   Data publikacji:  2005-10-27

KS Puszcza w górę tabeli

W minionym tygodniu odbył się mecz Puszcza Hajnówka - Polonia Raczki w miejscowości Raczki koło Suwałk.

Piłkarze KS PUSZCZA Hajnówka kryzys formy mają już za sobą i powoli wspinają się w górę tabeli. Przed tygodniem 16.10. pokonali w Hajnówce 4:1 Gieret Giby. Dwa gole zdobył Adam Sajewicz, po jednym Dariusz Drywulski i Roman Pietroczuk.
   W minioną niedzielę kibice z niepokojem oczekiwali wieści spod suwalskich Raczek. Miejscowa      Polonia w poprzedniej kolejce nieoczekiwanie rozgromiła az 7:1 na wyjeździe LZS Narewka. Jednak po bardzo dobrej grze całego zespołu PUSZCZA przywiozła cenne 3 pkt aplikując rywalom 3 gole, tracąc 1.
    Mecz rozpoczął się od ataków gospodzrzy, lecz znakomicie spisywał się w bramce Kamil Różycki oraz obrona kierowana przez doświadczonego Roberta Olszewskiego. Po kwadransie gry inicjatywę przejęli nasi piłkarze. W 27 minucie po dokładnej centrze Łukasza Samosiuka z lewej strony boiska piękną główką popisał się będący w znakomitej dyspozycji strzeleckiej Adam Sajewicz.Niespełna 7 minut później indywidualną akcję zakończoną golem przeprowadził Marcin Kuptel. Po ograniu przeciwnika strzelił z ok. 25m lewą nogą tuż przy słupku nie dając szans golkiperowi Polonii.
Po przerwie znów kilka razy robiło się gorąco pod naszą bramką. Popularny "Róża" skutecznie powstrzymywał najgroźniejszego napastnika gospodarzy Zalewskigo. Wprowadzony na boisko za Grzgorza Radosiuka w 70 min Krzysztof Siemieniuk wniósł sporo ożywienia w akcje ofensywne hajnowskiej drużyny. Dwukrotnie groźnie strzelając na bramkę rywali. Najpierw trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę, później jego strzał z głowy z trudem obronił bramkarz Polonii, a dobitka Kuptela o centymetry minęła słupek. W 77 minucie po przytomnym zagraniu Siemieniuka w sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy znalazł się Mariusz Banasiuk i strzelił 3 gola. Honorową bramkę Polonia zdobyła w 87 min spotkania.