Home

Ilość odsłon: 3781   Data publikacji:  2005-09-09

Skatepark otwarty !

    Od 9 września fascynaci jazdy na rolkach i deskach mogą korzystac z dawno oczekiwanego skateparku.

    Ważna informacją dla wszystkich chętnych jest konieczność posiadania kasku. Ponadto aby pojeździć po obiekcie rowerem wymagany jest odpowiedni sprzęt. Do jazdy nie nadają się tanie , niepewne swej wytrzymałości rowery. Aby zapobiec nieprzestrzeganiu przepisów BHP, nad korzystającymi ze skateparku, podczas godzin funkcjonowania czuwa przeszkolony pracownik.

   Młodzież ocenia obiekt pozytywnie. Twierdzi, że jest funkcjonalny oraz ładny. Drobne uwagi wnosi do wykończenia pochyłych powierzchni ramp, które powinny stanowić łagodne przejście do poziomu. Zaś w trosce o nowe urządzenia sugeruje, że na brzegach betonowych krawężników wszędzie powinny by metalowe kątowniki.
   Wszyscy, którzy nie mogą korzystać z mini rampy z uwagi na brak kasku twierdzą, że na obiektach o takiej wysokości nie powinny być wymagane. Kaski niezbędne są, jak uważa młodzież, na tzw. dużych rampach.
    Życzeniem wszystkich fascynatów takich sportów w Hajnówce jest, aby obiekt otwarty był do późnych popołudniowych godzin, najlepiej do zmroku. Zajęcia lekcyjne uniemożliwiają korzystanie z niego w ciągu dnia, dlatego młodzież zwraca się z prośbą do OSIR, zarządcy skateparku o przedłużenie godzin otwarcia obiektu.

JZ

Budowa skateparku została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach realizowanego projektu pn. Rozbudowa centrum turystyczno-rekreacyjnego w Hajnówce.
 


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444