Home

Ilo嗆 ods這n: 6412   Data publikacji:  2007-10-04

 

SKxDY OSOBOWE OBWODOWYCH 
KOMISJI WYBORCZYCH W HAJN紟CE

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Hajn闚ce

1

BOGUSxW JASKUΜWSKI

Przewodnicz帷y Komisji

2

MIROSxW GRYGORUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

PIOTR CZURAK

Cz這nek Komisji

4

JAN GRYGORUK

Cz這nek Komisji

5

ALINA MIESZKOWSKA

Cz這nek Komisji

6

NINA ZUBRYCKA

Cz這nek Komisji

7

HALINA SZYMANIUK

Cz這nek Komisji

8

EL浮IETA GRYGORUK

Cz這nek Komisji

9

JANINA TOMASZEWSKA

Cz這nek Komisji

10

RENATA DANUTA NOWIK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Hajn闚ce

1

HENRYK ΣKASZEWICZ

Przewodnicz帷y Komisji

2

TOMASZ SIEBIESIUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

ROMAN CZURAK

Cz這nek Komisji

4

PIOTR SAKOWICZ

Cz這nek Komisji

5

EUGENIA GΜWACKA

Cz這nek Komisji

6

JERZY SZYMANIUK

Cz這nek Komisji

7

ANNA KOΜMYCKA

Cz這nek Komisji

8

BOLESxW GWO挑ZIK

Cz這nek Komisji

9

KRYSTYNA CZESxWA WIERZCHOWSKA

Cz這nek Komisji

10

ANNA KUPTEL

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Hajn闚ce

1

HALINA PRZYBYLSKA

Przewodnicz帷y Komisji

2

ALEKSANDER NAZARUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

JUSTYNA MAΔORZATA ΣKSZA

Cz這nek Komisji

4

JANINA SAKOWICZ

Cz這nek Komisji

5

ANDRZEJ TRESZCZOTKO

Cz這nek Komisji

6

ANETA BARBARA DOBIES

Cz這nek Komisji

7

MARCIN SADOWSKI

Cz這nek Komisji

8

JAROSxW ARTEMIUK

Cz這nek Komisji

9

WxDYSxWA GMITER

Cz這nek Komisji

10

WALENTYNA MYSZAK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Hajn闚ce

1

EUGENIA SZWARC

Przewodnicz帷y Komisji

2

DARIUSZ KOC

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

IWONA DAWIDZIUK

Cz這nek Komisji

4

AGNIESZKA SAKOWICZ

Cz這nek Komisji

5

BEATA WRZOSEK

Cz這nek Komisji

6

ANTONINA SKORUK

Cz這nek Komisji

7

GRA玆NA ZAKROCZY垶KA

Cz這nek Komisji

8

MAΔORZATA JUSTYNA ΣKASZEWICZ

Cz這nek Komisji

9

TERESA DANUTA CZARNECKA

Cz這nek Komisji

10

AGNIESZKA MARZENA ΜBODZI垶KA

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Hajn闚ce

1

BO浩NA ANNA 浩RO

Przewodnicz帷y Komisji

2

WΜDZIMIERZ ROMANIUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

IWONA SIDORUK-SAWKO

Cz這nek Komisji

4

BARBARA KRA匠O

Cz這nek Komisji

5

WALENTYNA KO狹CHOWSKA

Cz這nek Komisji

6

BARBARA JANINA DOBIES

Cz這nek Komisji

7

WALENTYNA KUPTEL

Cz這nek Komisji

8

IZYDORA JOANNA PUC

Cz這nek Komisji

9

HALINA ALICJA MARZEC

Cz這nek Komisji

10

ALEKSANDER PROKOPIUK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Hajn闚ce

1

EL浮IETA CZYKWIN

Przewodnicz帷y Komisji

2

MAΔORZATA TROFIMIUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

ZBIGNIEW GΜWACKI

Cz這nek Komisji

4

WIERA NIEMYJSKA

Cz這nek Komisji

5

WALENTYNA CZURAK

Cz這nek Komisji

6

EWA CZARNECKA

Cz這nek Komisji

7

ZBIGNIEW JAN GΜWACKI

Cz這nek Komisji

8

ZDZISxW OCHNIOWSKI

Cz這nek Komisji

9

IZABELA JOANNA BOROWSKA

Cz這nek Komisji

10

EL浮IETA CHARKIEWICZ

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Hajn闚ce

1

KRZYSZTOF JERZY PAPIS

Przewodnicz帷y Komisji

2

JUSTYNA EMILIA SERAFIN

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

MIROSxW NESTERUK

Cz這nek Komisji

4

ANDRZEJ MARTYNIUK

Cz這nek Komisji

5

JADWIGA MACUTA

Cz這nek Komisji

6

BARBARA ANTYPIUK

Cz這nek Komisji

7

BARBARA GAWRYLUK

Cz這nek Komisji

8

MARIOLA PODSIADLIK

Cz這nek Komisji

9

EL浮IETA 烙RNACZUK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Hajn闚ce

1

BAZYL WAWRESZUK 

Przewodnicz帷y Komisji

2

WIERA GUZIUK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

AGNIESZKA D、ROWSKA

Cz這nek Komisji

4

WIERA GAWRYLUK

Cz這nek Komisji

5

BAZYLI ZABROCKI

Cz這nek Komisji

6

LIDIA LEWCZUK

Cz這nek Komisji

7

NADZIEJA ULANIUK

Cz這nek Komisji

8

KRYSTYNA STANOWSKA

Cz這nek Komisji

9

MONIKA MICHALUK

Cz這nek Komisji

10

MARLENA URONIUK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Hajn闚ce

1

JAN ROMANIUK

Przewodnicz帷y Komisji

2

JERZY CHODAKOWSKI

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

MAΔORZATA WOLANIN

Cz這nek Komisji

4

ANDRZEJ STEPANIUK

Cz這nek Komisji

5

HALINA SKIERCZY垶KA

Cz這nek Komisji

6

NINA GAWRYLUK

Cz這nek Komisji

7

WΜDZIMIERZ PATEJUK

Cz這nek Komisji

8

WIESxW JAN SMOKTUNOWICZ

Cz這nek Komisji

9

EWA EL浮IETA JANKOWSKA

Cz這nek Komisji

10

EMILIA EWA RUSINOWICZ

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Hajn闚ce

1

PAWE DENISIUK

Przewodnicz帷y Komisji

2

MIROSxWA WITORSKA

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

ANNA WASYLUK

Cz這nek Komisji

4

MARIA LESZCZY垶KA

Cz這nek Komisji

5

ANNA ONISZCZUK

Cz這nek Komisji

6

BARBARA W犴LEWSKA

Cz這nek Komisji

7

ZINAIDA KALINOWSKA

Cz這nek Komisji

8

OLGA LUDWICZAK

Cz這nek Komisji

9

MAREK DAWID KRZYCKI

Cz這nek Komisji

10

JADWIGA KAZIMIERA RUDZI垶KA-PATEJUK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Hajn闚ce

1

EL浮IETA BOROWSKA

Przewodnicz帷y Komisji

2

KRZYSZTOF CZARNECKI

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

ΣKASZ CZURAK

Cz這nek Komisji

4

TAMARA BOROWIK

Cz這nek Komisji

5

IRENA DAWIDZIUK

Cz這nek Komisji

6

EUGENIUSZ FIEDORUK

Cz這nek Komisji

7

NINA TROFIMIUK

Cz這nek Komisji

8

AGNIESZKA PIE印UK

Cz這nek Komisji

9

ELIZA MONIKA ONISZCZUK

Cz這nek Komisji

10

ZINAIDA TOKAJUK

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Hajn闚ce

1

JOLANTA ANTOWSKA

Przewodnicz帷y Komisji

2

MONIKA PIWOWARCZYK

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

MARTA MAGDALENA CZURAK

Cz這nek Komisji

4

LIDIA GAWRYLUK

Cz這nek Komisji

5

MIROSxW KO狹CHOWSKI

Cz這nek Komisji

6

JAN JANCZUK

Cz這nek Komisji

7

DANUTA ΣGOWOJ

Cz這nek Komisji

8

STEFAN DANIEL MARTYNIUK

Cz這nek Komisji

9

MIROSxW RYSZARD GRYKA

Cz這nek Komisji

10

EMILIA BUGWIN

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Hajn闚ce

1

PIOTR CHILIMONIUK

Przewodnicz帷y Komisji

2

DANUTA GODLEWSKA

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

JERZY ULANIUK

Cz這nek Komisji

4

ALICJA STEPANIUK

Cz這nek Komisji

5

HALINA BORUTA

Cz這nek Komisji

6

REGINA KOSTECKA

Cz這nek Komisji

7

KATARZYNA ALEKSIUK

Cz這nek Komisji

8

SYLWIA EWA DUTKOWSKA

Cz這nek Komisji

9

DIANA MAGDALENA GMITER

Cz這nek Komisji

10

ELA PIECH

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Hajn闚ce

1

ZDZISxW ANTONI STANKOWSKI

Przewodnicz帷y Komisji

2

WALENTYNA CHWASZCZEWSKA 

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

BARBARA DAWIDZIUK

Cz這nek Komisji

4

PIOTR KRA匠O

Cz這nek Komisji

5

ΣKASZ NICZYPORUK

Cz這nek Komisji

6

STANISxW CHOROWIEC

Cz這nek Komisji

7

EL浮IETA KRA匠O

Cz這nek Komisji

8

JOANNA CHANIΜ

Cz這nek Komisji

9

ANETTA BEATA MA堲OWSKA

Cz這nek Komisji

10

JOANNA ANIELA ROKITA

Cz這nek Komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Hajn闚ce

1

J紌EF SOLIPIWKO

Przewodnicz帷y Komisji

2

WITALIS KICEL

Zast瘼ca Przewodnicz帷ego Komisji

3

TOMASZ PIWOWARCZYK

Cz這nek Komisji

4

ANETA SUREL

Cz這nek Komisji

5

NINA GIERMAN

Cz這nek Komisji

6

PIOTR IWANIUK

Cz這nek Komisji

7

JERZY DAWIDZIUK

Cz這nek Komisji

8

MAΔORZATA PRZYBYΜWSKA

Cz這nek Komisji

9

ANETA BARTOSZUK

Cz這nek Komisji

 


Urz康 Miasta Hajn闚ka  17-200 Hajn闚ka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444