Home

Ilość odsłon: 3586   Data publikacji:  2007-09-17

 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Hajnówka

z dnia 17 września 2007 r.

      Na podstawie art. 32. ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r.-Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej  ( Dz. U  Nr 46 , poz. 499 , Nr 74 , poz. 786 , Nr 154 , poz. 1802 ; z 2002 r.  Nr   14 , poz. 128 , Nr 113 , poz. 984 , Nr 127 , poz. 1089 , Nr 153 , poz. 1271 ; z 2003 r. Nr 57 , poz. 507,  Nr 130 , poz. 1188 ; z 2004 r. Nr 25 , poz. 219 ; z 2005 r. Nr 140 , poz. 1173  ; z 2006 r. Nr 218 , poz. 1592 ; z 2007 r. Nr 25 , poz. 162 , Nr 112 , poz. 766 / podaję informację o numerach , granicach i siedzibach obwodowych komisji wyborczych w mieście  Hajnówce jak niżej :

Nr obwodu

Granice obwodu

Siedziba komisji

1.

 

 

Bagienna , Bajeczna , Bielska , Botaniczna , Długa , Dolna , Elektryczna , Górna , Graniczna , Granitowa , Kamienna , Kłosowa , Krótka , Kwiatowa , Marmurowa , Malinowa , Metalowa , Miedziana , Niecała , Nowa , Okopowa , Owocowa , Poddolna , Polna ,Poziomkowa , Południowa , Prosta ,  Pszeniczna , Sadowa , Siewna , Stalowa , Urodzajna, Targowa ,   Warzywna , Wąska , Wiatrakowa , Zbożowa , Złota , Żwirowa .

Hajnowski Dom Kultury

ul. Tamary Sołoniewicz 4

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

2.

 

 

Ks. Antoniego Dziewiatowskiego , Białostocka , Fryderyka Chopina , Daniela , Fabryczna , Fabryka Chemiczna , Jana Filipczuka , Pawła Findera  , Małgorzaty Fornalskiej , Władysława Hibnera ,  Jelenia , Jutrzenki , Władysława Kniewskiego ,  Krańcowa  , Janka Krasickiego  , Letnia  , Łosia , Stanisława Miłkowskiego nr parz. (10-42) i nieparz. (11-47) , Stanisława Moniuszki , Mostowa , Nadbrzeżna , Niedźwiedzia , Odległa , Michała Ogińskiego , Podmiejska  , Pogodna  , Poprzeczna , Henryka Rutkowskiego , Rumiankowa , Różana , Rysia , Sarnia , Tamary Sołoniewicz , Sportowa , Strzelecka , Karola Szymanowskiego , Tulipanowa , Henryka Wieniawskiego , Zajęcza , Wilcza , Walerego Wróblewskiego , Wiewiórcza ,  Wiosenna 

Zespól Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi ul.Walerego Wróblewskiego 2

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

3 .

 

Dworcowa , Krzywa , Mazury , Mazurska  , Mała , Nowowarszawska ,  Skarpowa ,Warszawska nr parz. (2-20) i nieparz. (1-17) .

Zespól Szkól Nr 3

ul. Nowoarszawska 20

4.

Stefana Batorego , Boczna , Ks. Ignacego Wierobieja , Grabowa , Władysława Jagiełły , Kosidłów , Lipowa nr parz. (2-20) i nieparz (1-23) , 3 Maja nieparz. (1-27)  parz. (2-10),  Osiedle Millenium , Piaski  , Zaułek Targowy.

Przedszkole Samorządowe Nr 1

ul. Władysława Jagielły 7

5.

Lipowa  nr nieparzyste ( 25 – 77b) , Rzeczna.

Przedszkole Samorządowe Nr 3

ul. Rzeczna 3

6.

Bednarska , Brzozowa ,  Ciesielska , Grunwaldzka ,  Jastrzębia , Jarzębinowa , Jaśminowa ,  Jaworowa , Jesionowa , Kasztanowa , Klonowa , Kukułki , Leszczynowa ,  11 Listopada ,  Lipowa nr nieparz. 79a-125) , nr parzyste (24 – 128) , Stanisława Miłkowskiego nr. nieparz. ( 1-9 ) i nr. parzyste ( 2-8 )  Orzechowa ,   Sowia , Słowicza , Skowronka , Stolarska , Ślusarska , Topolowa  ,  Żurawia , Żabia Górka

Zespól Szkól Nr 4              

Szkoła Specjalna

ul.Walerego  Wróblewskiego 2

7.

Bażantowa , Bociania , Czajki , Gęsia , Gołębia , Jaskółcza , Kacza , Kołowa , Krucza ,Lipowa nr parz. (130 – 190) i nr nieparz. (127-205) , Łabędzia , Pawia , Podlasie , Słomiana , Sokola , Spadowa Spiralna , Studzienna , Wilgi , Żabia ,

Stołówka szpitala

ul. Lipowa 190

8.

 

Białowieska nr nieparz. (1-3) , Jakuba Kołasa , Janki Kupały ,3 Maja nr parz.(12-54) i nieparz (31-61) , Parkowa , Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz.  (2-14) i nr nieparz.(1-5) , Ks. Piotra Ściegiennego , Zielona ,Aleksego  Zina .

Zespól Szkół z Dodatkową  Nauką Języka  Białoruskiego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

9.

Armii Krajowej  nr. parz.(16-60) , nr.nieparz. (5-7) , Celna , Kolejki Leśne ,  3 Maja nr parz. (56-60) i nieparz. (63-65)  dr . Tadeusza Rakowieckiego .

Świetlica Zakładów Maszynowych “HAMECH” ul. Armii Krajowej 3

10.

Elizy Orzeszkowej , Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz. (16-26) i nr 7 , Mikołąja Reja .

Zespół Szkół Nr 1

ul. 3 Maja 54

11.

Armii Krajowej  nr. parz.(2-14) , nr. nieparz. 1 , Armii Ludowej , Białowieska nr. parz. (4-42 ) i nieparz. (5-63 ), Bliska , Cicha , Handlowa , Marii Konopnickiej , Hugo Kołłątaja , Józefa Ignacego Kraszewskiego, Księżycowa , Łagodna , Łowcza , Małomiejska , Międzytory , Miła , Zofii  Nałkowskiej , Partyzancka , Bolesława Prusa , Marszałka Józefa Piłsudskiego , nr. parz.(28-74a) i nieparz (19-85) , Hanki Sawickiej , Marii Skłodowskiej-Curie , Henryka Sienkiewicza , Słoneczna , Stanisława Staszica , Torowa , Wesoła , Stefana Żeromskiego ,

Przedszkole Samorządowe Nr 5

ul. . Mikołaja Reja 2

12.

Akacjowa , Bohaterów Warszawy , Bohaterów Westerplatte , Ciasna ,Cisowa , Czeska , Cyprysowa Daleka , Dębowa, Stanisława Duboisa ,  Działowa , Gruntowa , Gajowa , Iglasta , Jałowcowa , Jodłowa , Judzianka Stara , Klimek, Jana Kochanowskiego, Kolejowa , Tadeusza Kościuszki , Wincentego Kołodzieja , Leśna , Łąkowa , Magazynowa ,  Modrzewiowa , Adama Mickiewicza , Myśliwska , Miodowa , Nektarowa , Obwodowa ,  Ogrodowa , Marszałka Józefa Piłsudskiego nr. parz. (76-94) i nieparzyste (87-99)  Poryjewo , Kolonia Poryjewo , Pszczela , dr. Kazimierza Ptaszyńskiego , Słodka , Juliusza Słowackiego  , Skośna , Spiżowa , Sosnowa , Storczykowa , Szosa Kleszczelowska , Świerkowa  , Juliana Tuwima , Warszawska nr.parz. (22-150) i nieparz.(19-125) ,  Jana Werpachowskiego , Wiejska , Wojska Polskiego , Woskowa , Wrzosowa , Wydmuchowo , Zwierzyniecka .

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul.Działowa 1

13.

Szpital

Sala konferencyjna szpitala przy ul. Lipowej 190 ,

14.

Szpital

Świetlica Oddziału Chorób Płuc ul. 11 listopada 20 ,

15.

Areszt Śledczy

Areszt Śledczy  ul. Warszawska 6

Lokale wyborcze otwarte będą 21 października 2007 r. w godz. 6.00-20.00

BURMISTRZ MIASTA
Anatol Ochryciuk


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444