Home

Ilość odsłon: 5092   Data publikacji:  2007-04-30


OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA MIASTA HAJNÓWKA

z dnia 27 kwietnia 2007 r.

       Na podstawie art. 54 ustawy z dnia  15 września 2000 r. o referendum  lokalnym / Dz. U  Nr 88 . poz. 985 , z 2002 r. Nr 23 , poz. 220 , Nr 113 , poz. 984 ,Nr 153 , poz 1271 , z 2004 r. Nr 102 , poz. 1055 , z 2005 r. Nr 175 , poz. 1457/  podaję informację o numerach , granicach i siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum  w mieście  Hajnówce jak niżej :

 

Nr obwodu

Granice obwodu

Siedziba komisji

1.

 

 

Bagienna , Bajeczna , Bielska , Botaniczna , Długa , Dolna , Elektryczna , Górna , Graniczna , Granitowa , Kamienna , Kłosowa , Krótka , Kwiatowa , Marmurowa , Malinowa , Metalowa , Miedziana  Niecała , Nowa , Okopowa , Owocowa , Poddolna , Polna ,Poziomkowa, Południowa , Prosta , Pszeniczna ,Sadowa , Siewna , Stalowa Urodzajna, Targowa ,   Warzywna , Wąska , Wiatrakowa ,Zbożowa , Złota , Żwirowa .

Hajnowski Dom Kultury

ul. Tamary Sołoniewicz 4

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

2.

 

 

Dziewiatowskiego , Białostocka , Chopina , Daniela , Fabryczna , os. Fabryka Chemiczna , Findera  , Fornalskiej , Hibnera ,  Jelenia , Kniewskiego , Krańcowa  , Krasickiego  , Łosia , Miłkowskiego nr parz. (10-42) i nieparz. (11-47) , Moniuszki , Mostowa , Niedźwiedzia , Odległa , Ogińskiego , Podmiejska  , Poprzeczna , Rutkowskiego , Rumiankowa , Różana , Rysia , Sarnia , Sportowa , Strzelecka , Szymanowskiego , Tulipanowa , Wieniawskiego , Zajęcza , Wilcza , Wróblewskiego , Wiewiórcza , Pogodna , Letnia , Wiosenna , Jutrzenki.,Nadbrzeżna ,  Sołoniewicz , Filipczuka

Zespól Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wróblewskiego 2

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

3 .

 

 

Dworcowa , Krzywa , Mazury , Mazurska  , Mała , Nowowarszawska , Skarpowa ,Warszawska nr parz. (2-20) i nieparz. (1-17) .

Zespól Szkól Nr 3

ul. Nowoarszawska 20

4.

Batorego , Boczna , Ks. Wierobieja , Grabowa , Jagiełły , Kosidłów , Lipowa nr parz. (2-20) i nieparz (1-23) , 3-go Maja nieparz. (1-27)  parz. (2-10), os. Millenium , Piaski  , Zaułek Targowy.

Przedszkole Samorządowe Nr 1 ul. Jagielły 7

5.

Lipowa  nr nieparzyste ( 25 – 77b) , Rzeczna.

Przedszkole Samorządowe Nr 3 ul. Rzeczna 3

6.

Bednarska , Brzozowa ,  Ciesielska , Grunwaldzka ,  Jastrzębia , Jarzębinowa , Jaśminowa ,  Jaworowa , Jesionowa , Kasztanowa , Klonowa , Kukułki , Leszczynowa ,  11 Listopada ,  Lipowa nr nieparz. 79a-125) , nr parzyste (24 – 128) , Miłkowskiego nr. nieparz. ( 1-9 ) i nr. parzyste ( 2-8 )  Orzechowa , Sowia , Słowicza , Skowronka , Stolarska , Ślusarska  Topolowa   Żurawia .

Zespól Szkół Nr 4              

 Szkoła Specjalna

ul. Wróblewskiego

7.

Bażantowa , Bociania , Czajki , Gęsia , Gołębia , Jaskółcza , Kacza , Kołowa , Krucza , Łabędzia , Pawia , Podlasie , Słomiana , Sokola , Spadowa , Spiralna , Studzienna , Wilgi , Żabia , Lipowa nr parz. (130 – 190) i nr nieparz. (127-205) .

Stołówka szpitala

ul. Lipowa 190

8.

 

Białowieska nr nieparz. (1-3) , 3-go Maja nr parz.(12-54) i nieparz (31-61) , Parkowa , Piłsudskiego nr parz.  (2-14) i nr nieparz.(1-5) , Ściegiennego , Zielona ,Zina .

Zespól Szkół z Dodatkową  Nauką Języka  Białoruskiego ul. Piłsudskiego 3

9.

Armii Krajowej  nr. parz.(16-60) , nr.nieparz. (5-7) , Celna , Kolejki Leśne , 3-go Maja nr parz. (56-60) i nieparz. (63-65)  dr Rakowieckiego .

Świetlica Zakładów Maszynowych “HAMECH” ul. Armii Krajowej 3

10.

Orzeszkowej , Piłsudskiego nr parz. (16-26) i nr 7 , Reja .

Zespół Szkół Nr 1

ul. 3 Maja 54

11.

Armii Krajowej  nr. parz.(2-14) , nr. nieparz. 1 , Armii Ludowej , Białowieska nr. parz. (4-42 ) i nieparz. (5-63 ), Bliska , Cicha , Handlowa , Konopnickiej , Kołłątaja , Kraszewskiego, Łagodna , Łowcza , Małomiejska , Międzytory , Miła  Nałkowskiej , Partyzancka , Prusa , Piłsudskiego , nr. parz.(28-74a) i nieparz (19-85) , Sawickiej , Skłodowskiej , Sienkiewicza , Słoneczna , Staszica , Torowa , Wesoła , Żeromskiego ,Księżycowa

Przedszkole Samorządowe Nr 5

ul. . Reja 2

12.

Akacjowa ,Bohaterów Warszawy , Bohaterów Westerplatte , Ciasna,Cisowa , Czeska , Cyprysowa Daleka ,Dębowa, Duboisa,  Działowa, Gruntowa , Gajowa , Iglasta , Jałowcowa , Jodłowa , Judzianka Stara , Klimek, Kochanowskiego, Kolejowa , Kościuszki , Kołodzieja , Leśna , Łąkowa , Magazynowa ,  Modrzewiowa , Mickiewicza , Myśliwska , Miodowa, Obwodowa , Ogrodowa , Piłsudskiego nr. parz. (76-94) i nieparzyste (87-99)  Poryjewo , Kol. Poryjewo , Pszczela , Ptaszyńskiego , Słodka , Sosnowa , Słowackiego , Skośna , Świerkowa ,Spiżowa , Szosa Kleszczelowska, Tuwima , Warszawska nr.parz. (22-150) i nieparz.(19-125) ,  Werpachowskiego , Wiejska , Wojska Polskiego , Woskowa Wrzosowa , Wydmuchowo , Zwierzyniecka .

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul.Działowa

Lokale referendalne otwarte będą 20 maja 2007 r. w godz. 6.00 – 20.00.

  BURMISTRZ MIASTA  
 Anatol Ochryciuk

Załącznik Nr 1
do uchwały Nr 1/07 z dnia 27 kwietnia 2007r.
Powiatowej Komisji Wyborczej
w Hajnówce

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Hajnówce

  1. Igor Iwaniuk
  2. Jan Grygoruk
  3. Justyna Minko
  4. Roman Orzechowski
  5. Izydora Joanna Puc
  6. Zbigniew Czarnecki
  7. Renata Danuta Nowik

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Hajnówce

  1. Halina czapla
  2. Anna Trofimiuk
  3. Małgorzata Ochniowska
  4. Bolesław Gwoździk
  5. Maria Bołtromiuk
  6. Tomasz Siebiesiuk
  7. Magdalena Chirko

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Hajnówce

  1. Barbara Sadowska
  2. Halina Matfiejuk
  3. Jolanta Ewa Kulpa Krzycka
  4. Paulina Przybylska
  5. Tomasz Androiuk
  6. Bogusław Piotr Wójcik
  7. Luba Sac

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Hajnówce

  1. Teresa Danuta Czarnecka
  2. Witold Tichoniuk
  3. Agnieszka Sakowicz
  4. Joanna Ruszuk
  5. Barbara Janina Dobies
  6. Maciej Łukasz Tomaszewski
  7. Agnieszka Irena Zabrocka

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Hajnówce

  1. Agnieszka Korfel
  2. Beata Wrzosek
  3. Walentyna Kuptel
  4. Zdzisław Antoni Stankowski
  5. Helena Siebiesiuk
  6. JanAleksiejuk
  7. Bożena Anna Żero

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Hajnówce

  1. Krzysztof Denisiuk
  2. Jarosław Sampolski
  3. Eugenia Głowacka
  4. Mikołaj Jakimiuk
  5. Irena Sacharczuk
  6. Jerzy Trofimiuk
  7. Anna Kuptel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Hajnówce

  1. Łukasz Chaniło
  2. Michał Pytel
  3. Maria Wasyluk
  4. Radosław Krzywda
  5. Nina Jańczuk
  6. Marcin Smosna
  7. Elżbieta Żornaczuk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Hajnówce

  1. Krystyna Daniluk
  2. Krystyna Zakrzewska
  3. Aneta Barbara Dobies
  4. Antonina Skoruk
  5. Rafał Paszko
  6. Maria Janiuk
  7. Małgorzata Dąbrowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Hajnówce

  1. Andrzej Martyniuk
  2. Joanna Romańczuk
  3. Lidia Orzechowska
  4. Danuta Jakimiuk
  5. Henryk Zdzisław Borowy
  6. Nina Gierman
  7. Alla Prokopiuk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Hajnówce

  1. Michał Gołub
  2. Elżbieta Baziuta
  3. Aleksy Borowik
  4. Sylwia Osipiuk
  5. Mirosław Ryszard Gryka
  6. Wiesława Borkowska
  7. Jarosław Grygoruk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Hajnówce

  1. Karol Marek Nieciecki
  2. Tamara Borowik
  3. Stefania Maria Papis
  4. Nadzieja Ulaniuk
  5. Daniel Pieczarka
  6. Elżbieta Gdowska
  7. Elżbieta Prokopiuk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Hajnówce

  1. Janina Tomaszewska
  2. Joanna Chanioło
  3. Edward Baj
  4. Halina Kuncewicz
  5. Beata Turyk
  6. Wiera Gawryluk
  7. Wiesława Lucyna Raczkowska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Hajnówce

  1. Barbara Zińczuk
  2. Aneta Iwaniuk
  3. Alicja Sadokierska
  4. Piotr Kraśko
  5. Regina Kostecka
  6. Grażyna Serdyńska
  7. Walentyna Myszak

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Hajnówce

  1. Barbara Kraśko
  2. Edyta Bołtryk
  3. Krzysztof Angielczyk
  4. Zinaida Kalinowska
  5. Wiktor Niczyporuk
  6. Lucyna Gabrych
  7. Eugenia Marczuk

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Hajnówce

  1. Włodzimierz Orabczuk
  2. Cezary piotr Przybyłowski
  3. Diana Magdalena Gmiter
  4. Daniel Sławomir Nesteruk
  5. Ireneusz Roman Kiendyś
  6. Adam Andrzejewski
  7. Bazyl Wawreszuk

 


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444