Home

Ilość odsłon: 4615   Data publikacji:  2005-08-12


Obwieszczenie

Burmistrza Miasta Hajnówka z dnia 2 sierpnia 2005 r.

Na podstawie art. 32  ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ( Dz.U. Nr 46 , poz. 499 , Nr 74 , poz. 786 , Nr 154 , poz. 1802 z 2002 r. Nr 14 , poz. 128 , Nr 113 , poz. 984 , Nr 127 , poz. 1089 , Nr 153 , poz.1271 , z 2003 r. Nr 57 , poz. 507 , Nr 130 , poz. 1188 , z 2004 r. Nr 25 , poz. 219 ) podaję informację o numerach i granicach oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych na terenie miasta jak niżej :

Nr obwodu

Granice obwodu

Siedziba

komisji

1.

 

 

Bagienna , Bajeczna , Bielska , Botaniczna , Długa , Dolna , Elektryczna , Górna , Graniczna , Granitowa , Kamienna , Kłosowa , Krótka , Kwiatowa , Marmurowa , Malinowa , Metalowa , Miedziana  Niecała , Nowa , Okopowa , Owocowa , Poddolna , Polna , Południowa , Prosta , Pszeniczna ,Sadowa , Siewna , Stalowa Urodzajna,    Targowa ,   Warzywna , Wąska , Wiatrakowa , Zbożowa , Złota , Żwirowa .

Hajnowski Dom Kultury

ul.Białostocka 2

 

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

2.

 

 

Dziewiatowskiego , Białostocka , Chopina , Daniela , Fabryczna , os. Fabryka Chemiczna , Findera , Fornalskiej , Hibnera  , Jelenia , Kniewskiego , Krańcowa  , Krasickiego  , Łosia , Miłkowskiego nr parz. (10-42) i nieparz. (11-47) , Moniuszki , Mostowa , Niedźwiedzia , Odległa , Ogińskiego , Podmiejska  , Poprzeczna , Rutkowskiego , Rumiankowa , Różana , Rysia , Sarnia , Sportowa , Strzelecka , Szymanowskiego , Tulipanowa , Wieniawskiego , Zajęcza , Wilcza , Wróblewskiego , Wiewiórcza , Pogodna , Letnia , Wiosenna , Jutrzenki.

Zespół Szkół Nr 2

ul. Wróblewskiego 2

/dawna Szkoła Podstawowa Nr 2/

3 .

 

 

Dworcowa , Krzywa , Mazury , Mazurska  , Mała , Nowowarszawska , Skarpowa , Warszawska nr parz. (2-20) i nieparz. (1-17) .

Zespół Szkół Nr 3

ul. Nowowarszawska 20

/dawna Szkoła Podstawowa Nr 6/

4.

Batorego , Boczna , Ks. Wierobieja , Grabowa , Jagiełły , Kosidłów , Lipowa nr parz. (2-20) i nieparz (1-23) , 3-go Maja nieparz. (1-27)  parz. (2-10), os. Millenium , Piaski  , Zaułek Targowy.

Przedszkole Samorządowe Nr 1

ul. Jagiełły 7

5.

Lipowa  nr nieparzyste ( 25 – 77b) , Rzeczna.

Przedszkole Samorządowe Nr 3

ul. Rzeczna 3

6.

Bednarska , Brzozowa ,  Ciesielska , Grunwaldzka ,  Jastrzębia  Jarzębinowa , Jaśminowa ,  Jaworowa , Jesionowa , Kasztanowa , Klonowa , Kukułki , Leszczynowa ,  11 Listopada ,  Lipowa nr nieparz. 79a-125) , nr parzyste (24 – 128) , Miłkowskiego nr. nieparz. ( 1-9 ) i nr. parzyste ( 2-8 ) , Orzechowa , Sowia , Słowicza , Skowronka , Stolarska , Ślusarska , Topolowa   Żurawia .

Szkoła Podstawowa Specjalna

ul. Wróblewskiego 2

/budynek Szkoły Podstawowej nr 2/

7.

Bażantowa , Bociania , Czajki , Gęsia , Gołębia , Jaskółcza , Kacza , Kołowa , Krucza , Łabędzia , Pawia , Podlasie , Słomiana , Sokola , Spadowa , Spiralna , Studzienna , Wilgi , Żabia , Lipowa nr parz. (130 – 190) i nr nieparz. (127-205) .

Stołówka Szpitala

ul. Lipowa 190

8.

 

Białowieska nr nieparz. (1-3) , 3-go Maja nr parz.(12-54) i nieparz (31-61) , Parkowa , Piłsudskiego nr parz.  (2-14) i nr nieparz.(1-5) , Ściegiennego , Zielona , Zina .

Zespół Szkół  z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego

ul. Piłsudskiego 3

9.

Armii Krajowej  nr. parz.(16-60) , nr.nieparz. (5-7) , Celna , Kolejki Leśne , 3-go Maja nr parz. (56-60) i nieparz. (63-65) , dr Rakowieckiego .

Świetlica Zakładów Maszynowych „Hamech”

ul. Armii Krajowej 3

10.

Orzeszkowej , Piłsudskiego nr parz. (16-26) i nr 7 , Reja .

Zespół Szkół Nr 1

ul.3 Maja 54

/dawna Szkoła Podstawowa Nr 1/

11.

Armii Krajowej  nr. parz.(2-14) , nr. nieparz. 1 , Armii Ludowej , Białowieska nr. parz. (4-42 ) i nieparz. (5-63 ), Bliska , Cicha , Handlowa , Konopnickiej , Kołłątaja , Kraszewskiego, Łagodna , Łowcza , Małomiejska , Międzytory , Miła , Nałkowskiej , Partyzancka , Prusa , Piłsudskiego , nr. parz.(28-74a) i nieparz (19-85) , Sawickiej , Skłodowskiej , Sienkiewicza , Słoneczna , Staszica , Torowa , Wesoła , Żeromskiego .

Przedszkole Samorządowe Nr 5

ul. Reja 2

12.

Bohaterów Warszawy , Bohaterów Westerplatte , Cisowa , Czeska , Cyprysowa , Duboisa  Działowa Gruntowa , Gajowa , Iglasta , Jałowcowa , Jodłowa , Judzianka Stara , Klimek, Kochanowskiego, Kolejowa , Kościuszki , Kołodzieja , Leśna , Łąkowa , Magazynowa ,  Modrzewiowa , Mickiewicza , Myśliwska , Miodowa , Obwodowa , Ogrodowa , Piłsudskiego nr. parz. (76-94) i nieparzyste (87-99)  Poryjewo , Kol. Poryjewo , Pszczela , Ptaszyńskiego , Słodka , Sosnowa , Słowackiego , Skośna , Świerkowa , Spiżowa , Tuwima , Warszawska nr.parz. (22-150) i nieparz.(19-125) ,  Werpachowskiego , Wiejska , Wojska Polskiego , Woskowa ,Wrzosowa , Wydmuchowo , Zwierzyniecka .

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul. Działowa 1

13.

Szpital

Szpital – świetlica

ul. Lipowa 190

14.

Szpital

Szpital- Oddział Płucny

ul.11 listopada 20

15.

Areszt Śledczy

Areszt Śledczy

ul. Warszawska 67

Lokale wyborcze otwarte będą 25 września 2005 r. w godz. 6.00-20.00 .

Burmistrz Miasta mgr Anatol Ochryciuk


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444