|
|
Home
|
|
|
|
|

|
|
Ilość odsłon:
if(file_exists("counter.n"))
{
$file=fopen("counter.n","r");
$ile=fgets($file, 100);
fclose($file);
if ($ile===false) {exit;}
$ile++;
}
else $ile=1;
$file=fopen("counter.n", "w");
fwrite($file,$ile, 100);
fclose($file);
echo($ile);
?>
Data publikacji:
2005-06-26 |
|
Koniec roku szkolnego
Dzieci i młodzież zakończyła
rok szkolny 2005. Uroczystości rozdania świadectw oraz nagród za
osiągnięcia w nauce, sporcie oraz turniejach wiedzy, ostatecznie
rozpoczęły tak bardzo wyczekiwane wakacje.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce żegnali rok
szkolny na wesoło. Pani dyrektor Halina Pustelnik wręczyła wiele
świadectw z czerwonym paskiem oraz nagród. Oficjalnie złożyła
podziękowania rodzicom, którzy angażowali się w życie szkoły i
pomagali w organizowaniu różnych przedsięwzięć. Uczniowie 6 klas,
którzy zakończyli naukę w szkole podstawowej, dla uczczenia
ostatniego dnia przedstawili zabawny spektakl. Jako najstarsi
uczniowie szkoły, przekazali symboliczną tarczę nowym
szóstoklasistom.
- Życzę wam udanych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych
wakacji. Abyście we wrześniu powitali progi tej szkoły wypoczęci i
zdrowi, gotowi do nowego roku szkolnego - powiedziała Eugenia
Marczuk, inspektor Zespołu Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta
Hajnówka, obecna na uroczystości.
JZ














Urząd
Miasta Hajnówka 17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444
|
|
|
|
|
|