Home

Ilość odsłon: 6345   Data publikacji:  2005-07-27

 
Przedszkolaki pożegnały przedszkole

   

Uroczystość zakończenia roku 6-latków w Przedszkolu Nr 1 w Hajnówce

  Muzyka ze wszystkich stron świata wypełniała przedszkole na pożegnanie tegorocznych 6-latków. Tematem występu starszaków był Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nie zabrakło tańców i piosenek z prawie każdego kontynentu.
Na szczególne wyróżnienie wśród wszystkich dzieci 6-letnich zasłużyły: Oliwia Niczyporuk, Daniel Mackiewicz i Berenika Dzwonkowska. Dzieci te przez cały rok szkolny były najlepsze w nauce. W przeprowadzanych na początku czerwca testach umiejętności 6-latka, zdobyły maksymalna ilość punktów. Ogólnie cała grupa wypadła bardzo dobrze z testów, pomimo tego, iż były to dzieci, które uczęszczały do przedszkola tylko jeden rok.
Daniel, Oliwka i Berenika to dzieci wyjątkowo aktywne i uzdolnione. Mające wspaniałe poczucie rytmu, umiejętności artystyczne oraz wielka wyobraźnię twórczą. Z wielkim powodzeniem prowadziły całą uroczystość.

    W czerwcu gościliśmy również w naszej grupie Klaudię Stivenson z USA, która także brała udział w naszej uroczystości i rozbawiała nas swoja "łamaną" polszczyzną.
    Na gorące podziękowania i wyróżnienie zasługują również rodzice, którzy służyli nam pomocą przez cały rok. Byli to Jolanta Michaluk i Elżbieta Badowiec. (wspaniałe paczki pod choinkę oraz poczęstunek na zakończenie występu pożegnalnego) oraz Elżbieta Dzwonkowska (dostarczenie materiałów do dekoracji sali) i Zbigniew Dzwonkowski (wykonanie fotografii z różnych uroczystości).
    Personel Przedszkola Nr 1 składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom którzy wspierali je swoja pomocą przez cały rok.


Polonez - polski taniec narodowy


Improwizacja ruchowa w rytm muzyki elektronicznej, która jest uprawiana na całym świecie


Grek Zorba i muzyka grecka


Taniec w rytm muzyki perskiej


Taniec z chustami w rytm muzyki węgierskiej


Bujamy się w rytm blues'a


Skaczemy czeską polkę


Bawimy się też w takt rytmów rosyjskich


Bajka pantomimiczna w rytmie muzyki norweskiej


A skoro juz wakacje - szalejemy w dzikich rytmach

Przygotowała Elżbieta Wasiuk


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444