Home


Małgosia Karpiuk w finale Idola

W niedzielny wieczór mieszkańcy Hajnówki trzymali kciuki i wysyłali sms-y głosując na Hajnowiankę Małgorzatę Karpiuk biorącą udział w kolejnej edycji programu telewizji Polsat - "Idol".


Małgosia przed udziałem w programie i po przygotowaniu jej do występów przez wizażystów Idola

Nasza mieszkanka swoim śpiewem podbiła serca nie tylko komisji lecz słuchaczy, ponieważ zdobyła największą liczbę głosów - 42,9 %  i przeszła kolejny etap tego turnieju. Zobaczymy ją wkrótce w finale.

Małgosia to prawdziwa bohaterka tego programu, ponieważ każdy jej występ zyskiwał bardzo pozytywne opinie, jak wszyscy wiedzą - surowej, wymagającej, często złośliwej i bezlitosnej komisji "Idola". Została zakwalifikowana to tego programu prezentując białoruską piosenkę ludową "Za tumanam". Profesjonalność jej śpiewu oraz wyjątkowość repertuaru zyskała ogromna sympatię oceniających.
W niedzielę 18 października Małgosia wykonała piosenkę z musicalu Metro.

Oto ocena jej występu:
     
JUROR: Prokop Marcin
 Nic nie muszę dodawać. Kapcie spadły wielu osobom przed telewizorami. Jesteś przegłosowana, jesteś w finale.
 

 
JUROR: Maleńczuk Maciej
 Jestem na Ciebie zły z tego powodu, że interpretacja była nieco ckliwa. Plus, bo po polsku. Piękna jesteś jak Kleopatra, biusty masz jak meteory, na pewno ludzie będą na Ciebie głosować.
 

 
JUROR: Cygan Jacek
 Posłużę się opinią kelnera, jak wybieram wino w restauracji. On mówi mi tak- doskonały wybór. Powiem ci jeszcze jedno, jesteś do zjedzenia, jesteś w finale.
 

 
JUROR: Zapendowska Elżbieta
 Obroniłaś się i mi się podobałaś, tyle...
 

 
JUROR: Leszczyński Robert
 Kamień spadł mi z serca, bo byłaś moją tajną bronią. Żałuję, że nie zaśpiewałaś czegoś po białorusku. W wywiadach mówiłem, że ludzie ze wschodu zrewolucjonizują trzeciego idola. Jestem na tak.
 

Małogorzata ma 18 lat. Jest uczennicą LOzDNJB. Zdobywczyni I miejsca na ogólnopolskim festiwalu "Białoruska Piosenka 2003". Jest wokalistką folkowego zespołu "Krywi". Muzyka jest dla niej jedną z form zaprezentowania siebie i przekazania czegoś innym. Ma nadzieję, że dzięki niej ludziom uda się zrozumieć samych siebie.


Małgosia z babcią, która popiera artystyczne zdolności wnuczki

UM H-ka


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444