Home

Ilość odsłon: 3170   Data publikacji:  2007-10-18

Urząd Miasta Hajnówka ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka we współpracy z
Muzeum i Ośrodkiem Kultury Białoruskiej ogłasza
Konkurs Fotograficzny
p.t. „Odkryj Portret Hajnówki - jesień – zima”

Wygraj atrakcyjne nagrody!

     Weź udział w konkursie, użyj swojej wyobraźni i pomysłowości, pokaż nie tylko konwencjonalne spojrzenie na miasto, ale również zupełnie nietypowe, oryginalne. Oczekujemy również pewnych pomysłów artystycznych oraz innego spojrzenia na Hajnówkę. Prace powinny być o tematyce jesiennej oraz zimowej, ilość zdjęć należy ograniczyć do 10 szt w formacie A4. Udział w konkursie jest dobrowolny. Konkurs jest kontynuacją konkursu „Portrety Hajnowian”

I.   Nagroda – nagroda rzeczowa o wartości 1000zł
II.  Nagroda – nagroda rzeczowa o wartości 500zł
III. Nagroda – nagroda rzeczowa o wartości 250zł

1. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom oraz drobny upominek.

2. Przewiduje się również możliwość przyznania wyróżnień.

3. Konkurs ma charakter otwarty jest kierowany zarówno do fotografów amatorów jak i osób na co dzień zajmujących się fotografią.

4. Jako nagroda dodatkowa dla wszystkich uczestników będzie wystawa prac w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej i/lub Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce.

    Konkurs trwa od 10.10.2007r. do 28.02.2008r., w tym czasie należy składać propozycje zdjęć, wraz z wypełnionym oraz podpisanym formularzem osobowym .O dacie oraz rozstrzygnięciu konkursu, Urząd Miasta  poinformuje na stronie internetowej. Oferty z formularzem osobowym należy składać  w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym z dopiskiem  Konkurs Fotograficzny „Odkryj Portret Hajnówki - jesień – zima” na adres  Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej ul. 3 Maja 42, 17-200 Hajnówka lub w sekretariacie  Muzeum i Ośrodka Kultury Białoruskiej, parter pokój nr. 11

Patronat medialny nad konkursem obejmuje strona internetowa www.hajnowka.pl oraz Gazeta Hajnowska.

Informacje szczegółowe o warunkach uczestnictwa znajdują się w Regulaminie Konkursu oraz
pod nr. tel. 085 682 20 16 

Każdy uczestnik konkursu musi dołączyć do zdjęć wypełniony formularz osobowy zawierający zgodę na uczestnictwo osoby niepełnoletniej oraz zgodę na przetwarzania danych osobowych.

Pliki do pobrania:


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444