Home

Ilość odsłon: 3156   Data publikacji:  2007-10-12

        Kolejny sukces zbiórki żywności

    Mieszkańcy Hajnówki po raz kolejny udowodnili, że mają serca otwarte na potrzeby innych. Bijemy coraz to nowe rekordy w ilości zebranych darów. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większą popularnością i poparciem wśród społeczności naszego miasta.

      W dniach 28 – 29.09.2007r. w Hajnówce odbyła się zbiórka żywności w ramach ogólnopolskiej akcji „Podziel się posiłkiem” organizowana przez Fundację „Polsat Dzieciom”, Danone i Bank Żywności w Suwałkach. Wspólnym wysiłkiem 40-stu młodych ludzi z Klubu Wolontariusza „Pomagamy Razem” i obsługi sklepów zebraliśmy 474 kilogramy żywności o łącznej wartości około 1700 złotych. Hajnowianie wykazali się niezwykłą empatią i zrozumieniem potrzeby organizowania tego typu akcji. Zebrana żywność trafi do instytucji i organizacji zajmujących się pomocą dla najuboższych dzieci z naszego regionu. Dziękujemy ludziom dobrej woli.
     Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują kierownictwu i pracownikom sklepów PSS „Społem” Market, D.S. Biedronka i Kaufland Polska za pomoc udzieloną w trakcie akcji. Liczymy na dalszą współpracę.

Kolejna zbiórka żywności odbędzie się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Ponownie liczymy na Państwa życzliwość i wsparcie. Mamy nadzieje na bicie kolejnych rekordów.

Wolontariusze i opiekunowie
Klubu Wolontariusza „Pomagamy Razem”


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444