Home

Ilość odsłon: 3668   Data publikacji:  2006-07-14

Hajnowskie Stowarzyszenie  „Sami Sobie”

KOLONIE LETNIE 2006 DLA HAJNOWSKICH DZIECI

    W dniach od 03.07.2006 r. do 9.07.2006 r. 32 osobowa grupa dzieci z Hajnówki uczestniczyła w koloniach letnich w klubie „Carino” Nowa Łuka. Ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej scenerii nad zalewem Siemianówka na skraju puszczy białowieskiej.

    Dzieci mogły wypoczywać dzięki realizacji projektu „Organizacja wypoczynku letniego w 2006r. dla dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin ubogich i patologicznych”. Pomysł i realizacja jest dziełem wolontariuszy, członków Hajnowskiego Stowarzyszenia „SAMI SOBIE” Kastarzyny Kendyś, Adama Wróbel i Anieli Tryk, pracowników MOPS Hajnówka.
    Kolonistom wypełniały czas i czuwały nad ich bezpieczeństwem Panie Alina Guryniuk i Małgorzata Grądziel. Dni wypełnione były grami i zabawami na świeżym powietrzu, wycieczkami pieszymi oraz plażowaniem.

     Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci była prezentacja klubu sportowego „ŻUBR”, w ramach której przybliżono technikę judo.
   Kolonie upływały w miłej atmosferze, pod kątem prezentacji prawidłowych wzorców zachowań i postaw, prezentowanych przez Joannę Wróbel – Koordynator Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

   Kierownikiem koloni i koordynatorem projektu była Barbara Zdzisława Wasiluk wiceprezes Hajnowskiego Stowarzyszenia „SAMI SOBIE”, dyrektor MOPS w Hajnówce.
   Hajnowskie Stowarzyszenie „Sami Sobie” składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu, w szczególności PSS „SPOŁEM”, Aptece „VITA” oraz Państwu Latkowskim.

BG


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444