|
Ilość
odsłon:
if(file_exists("counter.n"))
{
$file=fopen("counter.n","r");
$ile=fgets($file, 100);
fclose($file);
if ($ile===false) {exit;}
$ile++;
}
else $ile=1;
$file=fopen("counter.n", "w");
fwrite($file,$ile, 100);
fclose($file);
echo($ile);
?>
Data publikacji:
2005-11-11 |
Doceniamy heroizm narodu polskiego
| |
|
Przed
pomnikiem „Ofiarom Wojen , Przemocy i Represji" 11 listopada
zebrali się przedstawiciele instytucji i zakładów
pracy, duchowieństwo, młodzież hajnowskich szkół oraz wszyscy
mieszkańcy Hajnówki pragnący w szczególny sposób uczcić ten dzień.
|
Obchody 87 Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczęto w Hajnówce
liturgią : nabożeństwem Dziękczynnym w intencji Ojczyzny w Soborze
Świętej Trójcy oraz Mszą Świętą za Ojczyznę w Kościele Świętego
Cyryla i Metodego. Przemarsz ulicą 3 Maja z udziałem Orkiestry Dętej
Zespołu Szkół Zawodowych oraz wspólnie
odmówiona modlitwa przez duchownych prawosławnych i katolickich
oficjalnie otworzyły obchody uroczystości.
- Doceniamy ogromny trud jaki został włożony,
aby szybko na nowo zespolić nasz kraj, aby na nowo przywrócić do
życia organizm państwowy. Doceniamy heroizm narodu polskiego, który
nigdy nie pogodził się z utratą niepodległości... - powiedział w
swoim przemówieniu burmistrz Anatol Ochryciuk.
Przed pomnikiem „Ofiarom Wojen
, Przemocy i Represji" przedstawiciele instytucji, organizacji i
szkół złożyli kwiaty
i pamiątkowe wieńce. Na zakończenie
uroczystości zebrani wysłuchali kilku utworów patriotycznych w
wykonaniu Orkiestry Dętej Zespołu Szkół
Zawodowych.
W Hajnowskim Domu Kultury z okazji Święta Niepodległości po południu
odbył się koncert
okolicznościowy.



































JZ
Urząd
Miasta Hajnówka 17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444
|