Home

 
"Mama, tata i ja"

Aż 44 uczestników wystąpiło 16 kwietnia w Hajnowskim Domu Kultury, podczas konkursu "Mama, tata i ja" - powiatowych eliminacji XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej Przedszkolaków. Czterech najlepiej zapowiadających się piosenkarzy, pojedzie do Białegostoku, na eliminacje wojewódzkie. 
W konkursie wzięły udział dzieci z czterech hajnowskich przedszkoli oraz z miejscowości Czyże. Niestety, na scenie, żadnemu dziecku nie towarzyszyła mama, czy tata. Mali piosenkarze śpiewali z wykorzystaniem gotowych podkładów muzycznych. Tylko nieliczni mieli okazję zaprezentować się z akompaniatorem. Maluchy z przedszkola nr 3, wystąpiły z playbackiem, co przy tremie artystycznej nie zawsze dało spodziewane efekty. Publiczności, bardzo podobały się "Wyliczanki", w wykonaniu Paulinki Daniszewskiej, która jako nieliczna, zaśpiewała z naturalnym uśmiechem, a przy tym poprawnie muzycznie. 


Uczestnicy konkursu "Mama, tata i ja"

Wyniki konkursu, będą znane dopiero 23 kwietnia. Zostaną ogłoszone o godzinie 16, podczas miejskiego konkursu "Z nutką za pan brat".

Krystyna Kościewicz


Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1
tel. 0 prefix 85 6822180, 6826444