Home 1 liga

Ilość odsłon: 4328   Data publikacji:  2004-12-05

Orzeł Międzyrzecz - Moderator OSiR Hajnówka 3:0

Zawodnicy Moderatora po ostatnim zwycięstwie z Avią Świdnik (u siebie 3:1) pojechali do Międzyrzecza - wygrać. Założenie było identyczne do wcześniejszych i realizacja ich nie odbiegała od wcześniejszych realizacji. Dzisiejszy przeciwnik był drużyną dużo silniejszą. O ile zawodnicy Moderatora w pierwszym i trzecim secie stawili czoła "Orłom" o tyle w drugim zostali zdeklasowani. Na wyniku spotkania zaważyła dobra zagrywka przeciwnika w wyniku czego nasze przyjęcie było niedokładne. Natomiast skutkiem złego przyjęcia było słabe rozegranie kombinacyjne (nie uwzględniające gry środkiem). Większość zawodników próbowała gać agresywną zagrywkę. Nasza zagrywka była dość skuteczna w pierwszym i trzecim secie. W drugiej partii było dużo autowych serwisów.

Orzeł Międzyrzecz - Moderator OSiR Hajnówka 3:0 (25:21, 25:14, 25:20)

Moderator: Malczewski, Wołosz, Antoniuk, Aleksandrowicz, Babińczuk, Kubeł (l) oraz Wesołowski, Hajbowicz, Kacperski, Werpachowski.

Urząd Miasta Hajnówka  17-200 Hajnówka ul. Zina 1